z

Trójmiasto

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

22.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Wysłouch Michał 1984 M30 F3Team
7 Pasierbska Ewa 1995 K20
8 Rudek Małgorzata 1976 K40
9 Wojewódka Monika 1981 K40
10 Żebrowski Piotr 1964 M50 MKS FIGHTER
11 Amborski Rafał 1989 M30 Ratel Tri Team
12 Kożyczkowski Krzysztof 1980 M40 Za linią mety
13 Czapiński Michał 1982 M30 LION BROKERS/BIKE U UP
14 Armatyńska Małgorzata 1974 K40 Motywatornia Team
15 Golasz Halina 1964 K50
16 ZAKRZEWSKI ADAM 1995 M20
17 Kaniewski Michał 1993 M20 Dziki Dzik Team
18 Kuźniar Wojciech 1985 M30 #projekt1000up/UltraWay Team
18 Kuźniar Wojciech 1985 M30 #projekt1000up/UltraWay Team
19 Wawrzonkowska Mirosława 1971 K50 Pokojowy Patrol
20 Dalke Jowita 1983 K30 Zabiegane Dwie
21 Bartsch Aleksandra 1988 K30 BigYellowFoot Adventure Team
22 Daszczyński Adam 1972 M40 Adaśko Team
23 WIŚNIEWSKA KORNELIA 1974 K40 Zabiegane Dwie
24 Jagodziński Tomasz 1990 M30 Deloitte Adventure Team
25 Frąckowiak Bartłomiej 1978 M40 DANBAR TEAM
26 Gruszka Beata 1987 K30 Wojowniczki Trójmiasto
27 Baginski Tomasz 1980 M40 TommiBagins.pl
28 Chmielewska Magda 1987 K30
29 Chmielewski Michał 1972 M40 Dream Tri Team
30 Sarnowska Aleksandra 1979 K40
31 Kowalikowski Radosław 1994 M20 mamywybiegane
32 Stankiewicz Iwona 1972 K40
33 Adamowski Andrzej 1979 M40 UNICORNTEAM
34 Salnik Patrycja 1996 K20
35 Podolski Marek 1984 M30 biegamyrazem.pl
36 Bury Liliana 1981 K40 Zmotywowani
37 Przyborski Michał 1978 M40
38 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia/ CTS
39 Trzaska Przemysław 1985 M30 Dream Tri Team
40 Mielewczyk Justyna 1981 K40 Zmotywowani
41 Stańczyk Martyna 1992 K20
42 Zieliński Jacek 1969 M50 biegamyrazem.pl
43 Łaga Dorota 1985 K30 Zmotywowani
44 Sadowski Tomasz 1978 M40
45 Paschke Roman 1978 M40 ShipCup
46 Osowski Kornel 1988 M30
47 Piotrowska Joanna 1978 K40 Kontener Formy
48 Bury Paweł 1981 M40 biegamyrazem.pl
49 Piotrowski Grzegorz 1987 M30
50 Piotrowska Maria 1985 K30 Kontener Formy
51 Szumlas Anna 1981 K40 Tri Loszki / #szumiteam/ Runeda
52 Palka Anna 1990 K30 Kontener Formy
53 Lubowiecka Alicja 1982 K30 Unicorn Team
54 Wojnarowska Weronika 1985 K30
55 Golyszny Marta 1981 K40 Jeppesen Running Team
56 Dawidowicz Iza 1982 K30 Bogatka Biega/ Maja Team
57 Lewandowski Marcin 1974 M40
58 Zając Maciej 1981 M40 Dream Tri Team
59 Atraszkiewicz Magda 1974 K40 TriWise
60 Gniadzik Tomasz 1987 M30 Accelerate
61 Pakura Piotr 1978 M40 DREAM TRI TEAM
62 Drazkiewicz Ela 1973 K40
63 Pakura Karolina 1976 K40 Dream Tri Team
64 Adamowicz Piotr 1976 M40 Dream Tri Team
65 Janczak Sławomir 1983 M30 Dream Tri Team
66 Gruchała Agnieszka 1977 K40 MEWA Gdynia
67 Torbicz Piotr 1978 M40 Thales
68 Roczyński Michał 1977 M40
69 Biczkowski Konrad 1984 M30 Straszyn Biega
70 Kujat Joanna 1988 K30 Kontener Formy
71 Graban Emilia 1991 K30 Bike U Up
72 Gumiela Piotr 1980 M40 gumisiolandia
73 Gumiela Katarzyna 1984 K30 Gumisiolandia
74 Kucina Paulina 1994 K20
75 Woźniak Jacek 1980 M40 CTS
76 Maciszka Weronika 1989 K30
77 Dragan Karol 1974 M40
78 Rzepecki Radek 1979 M40
79 SYLDATK KATARZYNA 1979 K40 kontener formy
80 Postupalski Michał 1976 M40 IHS MARKIT
81 Gruszecki Damian 1986 M30 Dream Tri Team
82 Lebiedzińska Angelika 1981 K40 Tri Loszki / Biegacze Świnoujście / Runeda
83 Kowalik Wioletta 1978 K40 Wymiatacze
84 Cecerko Marek 1961 M60 OwocBiega Team
85 Pryśko-Grobelna Małgorzata 1985 K30 Przytulna Team
86 Aftyka Anna 1973 K40 Żarta Wataha
87 Kulczycki Jan 1950 M60
88 Pisarzak Marta 1982 K30
89 Stefański Borys 1991 M30
90 PAKULA Marcin 1973 M40 PAKULA Team
91 PAKULA Ania 1975 K40 PAKULA Team
92 Filipkowski Wojciech 1989 M30 Aspire Power Club
93 Kulka-Dolecka Anna 1978 K40 Parówy hmm hmm hmm
94 Kącka Katarzyna 1992 K20 Parówy hmm hmm hmm
95 Kulka Janek 1982 M30 Parówy hmm hmm hmm
96 Olszewski Karol 1982 M30 Parówy hmm hmm hmm
97 Skiba Łukasz 1981 M40 Parówy hmm hmm hmm
98 Gniadzik Aga 1986 K30
99 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMTK GDAŃSK
100 Mikołajczyk Agata 1993 K20 Działaj. Inspiruj
101 Gorgoń Cezary 1981 M40 CTS
102 Zwoliński Tomasz 1971 M50
102 Zwoliński Tomasz 1971 M50
103 Zygmunt Marcin 1980 M40
104 Gajdus Wiktor 1982 M30 DCT Drużyna Biegowa
105 Baranowski Adam 1984 M30 Godnie/Dumnie/Z uśmiechem na twarzy
106 went jakub 1981 M40
107 Nielek Tomasz 1975 M40
108 Kreft Ewa 1975 K40 Dream Tri Team
109 Kowalik Lucyna 1982 K30
110 Sazon Inesa 1983 K30
111 Chamski Michał 1986 M30 Za linią mety
112 Kołatka Monika 1997 K20 IŁAWA BIEGA
113 Dokrzewska Katarzyna 1985 K30 MOTYWATORNIA TEAM
115 Gora Katarzyna 1984 K30
117 Bieliński Dominik 1993 M20 Motywatornia Team
118 Sauls Clint 1973 M40 CTS
119 Siewert-Smigowski Piotr 1979 M40
120 Prusinowski Kamil 1978 M40 GRUPA DBK Gdańsk
121 Sinczuk Patrycja 1979 K40
123 Raszkowski Piotr 1987 M30 Ślęzak Team
124 Kawczak Piotr 1979 M40 Gdański Uniwersytet Medyczny
125 Orłowska Agata 1982 K30 SzorstkieSuki
126 Szymborski Adam 1979 M40 Tri Freak
127 Szymborska Agnieszka 1976 K40 TRI Freak
128 Basińska-Ahmed Olga 1979 K40
130 Krzyśko Krzysztof 1981 M40
131 Chyła Przemek 1977 M40
132 Świtonska Aleksandra 1970 K50
133 Spisak Katarzyna 1981 K40
134 Gulcz Katarzyna 1977 K40 Kujawscy Runners
135 Neufeld Marcin 1978 M40 Intel Runners / run-passion.pl team
136 Grzywa Michał 1992 M20 Intel Runners
137 Świąder Paweł 1996 M20 Intel Runners
138 Dębowski Michał 1985 M30 Podatki to kradzież
139 Świąder Mirosław 1970 M50 Intel Runners/runpassion.pl
140 Horbaczewski Mariusz 1975 M40
141 Miszewski Marcin 1988 M30 Intel Runners
142 Świrydczuk Michał 1979 M40
143 Stencel Joanna 1991 K30 Kujawscy Runners / Intel Runners
144 Kowalik Anna 1993 K20
145 Kowalik Katarzyns6 1997 K20
146 Lewandowski Michał 1978 M40 Intel Runners
147 Gałka Grzegorz 1971 M50
148 Kosiorek Patrycja 1986 K30 Jaguar Fit
149 Rudzka Dorota 1972 K40 JaguarFit
150 Braun-Azarczyk Patrycja 1976 K40 Jaguar FIT
151 Rorzkowski Artur 1977 M40
152 Rorzkowska Anna 1983 K30 JAGUAR FIT
153 Uszacka Malgosia 1982 K30 Ushatki
154 Ostrouch Dominika 1985 K30 Fit Jaguar
155 Kozdra Piotr 1981 M40
156 Pabisz Jarek 1980 M40
157 Raulin Izabella 1989 K30 Intel Runners
158 Sobek Gabriela 1977 K40 JaguarFit
159 SUCHORZEBSKA Żaneta 1978 K40 JaguarFit
160 Dołasiński Adam 1980 M40 Intel Runners
161 Mazurek Monika 1980 K40
163 Rogocz Maciej 1977 M40 Rogasie z Doliny Roztoki
164 Witt Sławomir 1986 M30 WIMAL
165 Makarski Tomasz 1976 M40 MM Projekt Tomasz Makarski
166 Białkowski Marcin 1977 M40
167 Truskolawska Ola 1976 K40 biegamyrazem.pl/tridea
168 Jarmołowicz Beata 1970 K50 Dream Tri Team
169 Hościło Tomasz 1991 M30 Intel Runners
171 Ludwikowska Anna 1991 K30
172 Gruchała Katarzyna 1990 K30 Gdański Uniwersytet Medyczny
173 Bielińska Danuta 1973 K40
175 Jankowiak Anna 1974 K40
177 Rudnicki Dariusz 1985 M30
178 Zienkiewicz Żaneta 1993 K20
179 Głombiowska Zuzanna 1996 K20 LKS ZANTYR SZTUM
181 GAZARKIEWICZ ANTONI 1952 M60 BHMW
185 Kwaśnik Jan 1989 M30 Fighting Runners
186 KUSIAK Włodzimierz 1950 M60 Step by Step Trójmiasto
187 Kaliczyńska Wioletta 1978 K40 Projekt1000up
191 Majewski Adam 1979 M40
192 Matczyński Marek 1960 M60 GKS Olimpia Grudziądz
194 ARENDT AGNIESZKA 1975 K40 Żarta Wataha
195 Bielski Sebastian 1993 M20 Team Iskierka/Za Linią Mety
197 Stryczniewicz Paweł 1989 M30
198 Sikora Anna 1980 K40 Bojano Biega
199 KAZYAKA Katarzyna 1989 K30 biegamyrazem.pl
200 Raszkowska Emilia 1987 K30 runpassion.pl
201 Liszewski Paweł 1990 M30
202 Niedzielski Marek 1984 M30
203 Przybylska Jolanta 1988 K30
204 Okonek Ewelina 1999 K20 Smart4Aviation
205 Nowakowska Edyta 1992 K20
206 Michalak Magda 1977 K40 Żarta Wataha
207 Raczyńska Ewa 1978 K40 biegamyrazem.pl
208 Piętak Marcin 1994 M20
209 Skocka Ania 1971 K50 Parkrun Rumia
210 Kosieradzki Łukasz 1991 M30
211 Tuwalska Małgorzata 1979 K40 LKS ZANTYR SZTUM
212 Pionk Rafał 1984 M30 Kujawscy Runners
213 Matuszczyk Mateusz 1985 M30
214 Mikielski Daniel 1990 M30 Team Kopeć
215 Holk-Łebiński Mateusz 1990 M30 Kujawscy Runners
216 Piotrowska Dorota 1979 K40 Ampio Team
217 Piotrowski Krzysztof 1977 M40 Ampio Team
218 Witke Arkadiusz 1984 M30 Intel Runners
219 Orłowski Piotr 1985 M30 Intel Runners
220 Jabłonowski Paweł 1989 M30 Fighting Dreamers
221 Drzastwa Stanisław 2000 M20 RAK TEAM TRIATHLON
222 Wasilewski Arkadiusz 1973 M40
223 Ossowski Mateusz 1991 M30 MLKS Nadwiślanin Chełmno
224 Brandebura Michal 1981 M40
225 Pęśko Michał 1976 M40
226 Wawrowski Maciej 1995 M20
227 Słowik Damian 1983 M30 Joggas Team
228 Janiszewski Michał 1984 M30
229 Gortel-Maciuk Agnieszka 1977 K40 NEVER TOO LATE
230 Łapiński Paweł 1985 M30 Vege Runners
231 Osowski Maciej 1967 M50 Vege Runners
232 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
233 Groch Waldek 1976 M40 #postdatateam
234 Ćwikałowski Bartek 1984 M30 Voila Studio
235 Grzeszczak Adam 1971 M50 biegamyrazem.pl
236 Kaszałowicz Monika 1981 K40 #postdatateam
237 Buliński Jędrzej 1999 M20 Stunt do Tamtund
238 Miszewski Grzegorz 1990 M30 #postdatateam
239 Kosel Grzegorz 1982 M30
240 Wenzerski Mateusz 2001 M20
241 Tywonski Marcin 1978 M40
242 Kołtuniak Zbigniew 1983 M30 EPAM Team
243 Szatkowski Aneta 1977 K40 Polska Running Team
244 Domejko Katarzyna 1979 K40 Polska Running Team
245 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA 1983 K30
246 Raczkowski Dawid 1981 M40
247 Brodalka Michał 1984 M30
248 Bryłka Katarzyna 1981 K40
249 Wolańska Jolanta 1986 K30
250 Płachecki Tomasz 1985 M30 #postdatateam
251 Wysocki Michał 1977 M40
252 Jarzębowski Piotr 1982 M30 A je to!
253 Kuropatwa Łukasz 1986 M30 Bażant Team / Projekt1000up
254 Grabowski Grzegorz 1977 M40 Astma Gdansk/Intel Runners
255 Salewski Jan 1980 M40 Kujawscy Runners / Alior BAnk
256 Stepanov Aleh 1985 M30
257 Cisek Konrad 1987 M30
258 Piasecka Agata 1991 K30
259 Kubera Paweł 1986 M30
260 Wodyński Jan 1987 M30
261 Zakrzewski Mariusz 1964 M50 DAMA
262 Bartelik Sandra 1998 K20
263 Maciejewski Piotr 1995 M20
264 Brzeźniak Paulina 1994 K20
265 Anszperger Bogdan 1954 M60 Szprychy
266 Mucha Krzysztof 1972 M40 olkuszbiega.pl
267 Chyb Radosław 1979 M40 run-passion.pl team
268 Borkowski Grzegorz 1977 M40 Gdynski Triathlon
269 Głodek Michał 1999 M20
270 Felon Michał 1977 M40 BiegaMy
271 Witke Mateusz 1989 M30
272 Szukalski Bolesław 1986 M30 SKTJ
273 Kosmowska Alicja 1989 K30
274 Melzer Arkadiusz 1973 M40
275 Melzer Szymon 1999 M20
276 Gołąb Jakub 1984 M30 Napieramy
277 Melzer Hanna 1968 K50
278 Mleczek Aleksandra 1984 K30
279 iefymenko oleksandr 1979 M40 slad jeza
280 Rafalska Sabina 1979 K40
281 Towarnicka Izabela 1972 K40 Team Deaf
282 Przybylska Aleksandra 1970 K50 Elite Team
283 Toporek Rafal 1977 M40 Polipack Team GWE
284 Dąbek Adrian 1980 M40 Chylońskie Dziki
285 Barczak Karol 1984 M30
286 Trzaskalski Kamil 1989 M30 Hapag-Lloyd Running Crew
287 Poznachowska Milena 1978 K40
288 Torłop Przemysław 1966 M50 Grupa Trojmiasto
289 Torłop Małgorzata 1962 K50 Kociewie Tczew
290 Kołodziejczyk Lidia 1975 K40 MAJA TEAM WEJHEROWO
291 Bojanowska-Barczak Marta 1984 K30 KSK
292 Kocur Krystian 1991 M30
293 Serkowski Wojciech 1997 M20 GKS Żukowo
294 Skuza Mateusz 1988 M30 42.195 Wejherowo
295 Konieczki Dariusz 1977 M40 Maja Team
296 Stachewicz Dariusz 1966 M50
297 Jaworek Tomasz 1977 M40
298 Tyszer Pawel 1984 M30 Maja Team
299 Maślak Anna 1971 K50 biegamyrazem.pl
300 Behrendt Paweł 1987 M30 OIRP Wrocław
301 Maślak Radosław 1968 M50 biegamyrazem.pl
302 Przytarska Edyta 1984 K30 Akademia Biegowa Kartuzy
303 Czarnowski Krzysztof 1979 M40 INTER DOOR

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni