Łódź

Listy startowe

Bieg 1

23.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Petrusiewicz Grzegorz 1996 M20 AZS Łódź
2 Zawiślak Maksymilian 2005 M16 LKS Omega Kleszczów
3 Kopaczewski Paweł 1990 M30 Razem Trenujemy Sport
5 Pietrzyk Krzysztof 1979 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
6 Osmulski Tomasz 1982 M40 OSMO
7 NOWAKOWSKI SEBASTIAN 1979 M40 RYSIE
9 DRAB SZYMON 1988 M30 Szakale Bałut Łódź
10 Sobecki Bartłomiej 1980 M40 ines husky team
11 Wiecha Dominika 1998 K20 UKS Orientuś Łódź
12 Niklewicz Andzelika 1990 K30 @anniklewiczstudio
14 Kociak Anna 1978 K40 UKS Orientuś Łódź
16 Łukasik Mariusz 1979 M40
17 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
18 Młodecka Karolina 1997 K20
19 Struszczak Krzysztof 1969 M50
20 Bogdańska Katarzyna 1983 K30
21 Borkowska Anna 1985 K30 Saska Team
22 Konarczak Kacper 1991 M30 Celironman
23 Jagiełło Grzegorz 1970 M50
24 Korc Anna 1976 K40
25 Sałaciński Łukasz 1989 M30
26 Kornacka Monika 1978 K40 mBank
27 OCHOCKA Ewa 1978 K40 Biegnięte Laski
28 Augustowska Monika 1981 K40
29 Pietrzak Anna 1972 K50
30 Umińska Aleksandra 1988 K30 #PLANBIEGANIE
31 Goździk Adrian 1988 M30 #PLANBIEGANIE
32 Kuchta Monika 1979 K40
33 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
34 najderek maciej 1982 M40 NAJDERKI4
35 Dobrzelewski Artur 1991 M30
36 Łaski Kamil 1992 M30 Rossmann
37 Świderski Józef 1961 M60 AQ Wiring Systems Team
38 Wojtecki Tomasz 1980 M40
39 Hajdukiewicz Agnieszka 1981 K40
40 Nowak Renata 1978 K40
41 Nowak Hubert 1976 M40
42 SZELEST DARIUSZ 1970 M50 PIETRZYK RUNNING TEAM
43 Szelest Małgorzata 1973 K40
44 Fąfara Agnieszka 1979 K40 Pietrzyk Running Team
45 Sobczak Szymon 1996 M20 Pietrzyk Running Team
46 Kisiel Tomasz 1994 M20 OSMO
47 Mędrek Sara 1999 K20 PIETRZYK RUNNING TEAM
48 Soból-Hara Paulina 1984 K30
49 Różańska Monika 1979 K40
50 Dzięgielewska Marta 1983 K30 Matner Running Team
51 Paśnik Renata 1970 K50
52 Paśnik Jarosław 1966 M50
53 Sęczkowski Piotr 1982 M40
54 Szymański Michał 1985 M30 Łódź Run Crew/JAKOteam
55 Pietrzak Piotr 1969 M50
56 Szpak Marcin 1979 M40
57 Sztąber Adam 1986 M30 Pietrzyk Running Team
58 Kuczkowski Andrzej 1994 M20
59 Firaza Tomasz 1982 M40
60 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K40 familyrepublic.pl
61 Skonieczna Katarzyna 1985 K30
62 Skonieczny Jarosław 1985 M30
63 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 K.S.ULTRA TEAM ŁÓDŹ
64 Zomerfeld Przemysław 1991 M30 KS Dynamic Łódź
65 Grobelkiewicz Łukasz 1982 M40 Grupa Jednoosobowa
66 Sienicki Tomasz 1991 M30 Fizjoterapia Tomasz Sienicki
67 Pancer Karolina 1985 K30
68 Gdula Zdzisław 1981 M40
69 Bińczyk Tomasz 1976 M40 KS Dynamic Łódź
70 Różańska Izabela 1977 K40 Uwolnij Energię
71 Pancer Mariusz 1983 M30
72 SUSKA KATARZYNA 1977 K40
73 Brzozowska Monika 1994 K20
74 PODZIŃSKI EDWARD 1961 M60 ORIENTUS
75 Zając Krzysztof 1992 M30
76 Janik Marcin 1994 M20
77 Misiak Adrian 1980 M40
78 Mańkowska Karolina 1983 K30
79 Wojnowski Marek 1979 M40
80 Żółtowski Tomasz 1974 M40
81 Sołtysiak Marta 1984 K30 SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
82 Robaszek Kamil 1991 M30 Do Roboty
83 Bąk-Broniecki Patryk 1988 M30 Do Roboty
84 POPŁAWSKI KAROL 1960 M60
85 Lesińska Adrianna 1994 K20
86 Kępska Anna 1986 K30 CERI
87 Sujka Łukasz 1983 M30 AkademiaBiegacza.pl
88 Dzikorski Piotr 1978 M40 OSMO
89 Andrzejczak Tomasz 1980 M40 Korona Pabianice
90 Nita Michał 1988 M30 OSMO
91 Radzikowski Jarosław 1969 M50 Running Challenge
92 Pasiak Katarzyna 1982 K40 EVErRUN
93 Pasiak Robert 1979 M40
94 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
95 Popis Monika 1977 K40
96 Paszkowski Marcin 1985 M30
97 Małuszyński Michał 1983 M30
98 Śledzik Mateusz 1991 M30 Accenture Running Team
99 Kwieciński Michał 1985 M30
100 Kociak Andrzej 1978 M40
101 PIETRZAK MICHAŁ 1982 M40
102 Skraboń Radosław 1998 M20
103 Łukaszewski Maciej 1980 M40
104 Krasoń Beata 1993 K20
105 Malicka Dorota 1982 K40
106 Piwońska Agnieszka 1972 K50
107 Piwonski Piotr 1969 M50
108 PIERA ADRIAN 1990 M30 fsociety
109 Szwebs Marcin 1974 M40 fb/BiegajaceStatystyki
110 Krych Robert 1970 M50
111 Znyk Christophe 1983 M30
112 Rojewski Paweł 1987 M30 EVErRUN
113 BRYKOWSKA TERESA 1964 K50 ADA TEAM
114 brykowski andrzej 1961 M60 ADA TEAM
115 Kwiecińska Izabela 1987 K30
116 Mordzak Damian 1996 M20
117 Ławicki Michał 1974 M40 MEDILAB
118 Bechtold Maciej 1975 M40 BIEGAM Z Asseco BS
119 Kun Magdalena 1971 K50
120 Poluszyńska Dominika 1994 K20
121 Domański Damian 1986 M30 Maniszy Team
122 Stróżczyk Paweł 1975 M40 BOXI CLUB
123 Kierzek Ewa 1977 K40 SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
124 Kiełt Jacek 1987 M30
125 Kalska Magdalena 1984 K30 Uwolnij Energię
126 Klosinski Piotr 1981 M40 KB-adwokaci.pl
127 Kłosińska Agata 1981 K40 KB-adwokaci.pl
128 Kowalczyk Marcin 1998 M20
129 Kindela Michał 1986 M30
130 Jakóbczak Magdalena 1997 K20 Nationale Nederlanden Running Team / #PLANBIEGANIE
131 Maslanko Maciej 1992 M30 Gra-Lech s.c
132 Szymala Tomasz 1979 M40 PreZero
133 Myck Bogna 1972 K50 SP 113
134 Klimczak Alicja 1958 K60
135 Dyktyński Krzysztof 1963 M50 Veolia
136 Socha Marcin 1983 M30 ***** ***
137 Zasada Dawid 1984 M30 expert-kredytowy.pl
138 Zienkiewicz Agata 1995 K20
139 Szwugier Katarzyna 1994 K20 Szwendacze
140 Strąkowski Adam 1995 M20
141 DZIEDZIŃSKI ROMAN 1976 M40
142 Porębska Katarzyna 1995 K20 szwendacze
143 Krymarys Jakub 1996 M20
144 Dudziński Piotr 1987 M30 Razem Trenujemy Sport
145 Radzikowski Jacek 1996 M20 KEZ.XXIV.LO.ŁÓDŹ
146 Bogus Agnieszka 1969 K50 Wybiegany TEAM
147 Cierplikowska Izabela 1968 K50 Wybiegany TEAM
148 Wyrwas Paulina 1995 K20
149 Stefankiewicz Jakub 1989 M30 trucht.com
150 Kopacki Robert 1979 M40
151 Kopacka Kamilla 1980 K40
152 Kucia Paweł 1983 M30
153 Piaseczny Rafał 1983 M30
154 Madej Julia 1997 K20
155 Stawski Michał 1985 M30 Trucht.com
156 WIECHA Małgorzata 1970 K50 UKS Orientuś Łódź
157 WIECHA MARIUSZ 1969 M50 UKS Orientuś Łódź
158 Chojnacka Kamila 1979 K40
159 Galanciak Piotr 1983 M30 ATOS / HTF Ludwik Sikorski
160 JASSO ADRIAN 1991 M30 CLARIANT
161 Jackiewicz Joanna 1989 K30 CLARIANT
162 Błasiak Paweł 1991 M30 CLARIANT
163 Drwalewski Maciej 1991 M30 CLARIANT
164 Kacprzak Radosław 1975 M40 Klub Biegacza Provident
165 Dominiak Mateusz 1989 M30 CLARIANT
166 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M30 BSH Łódź Running Team
167 Bednarek Arkadiusz 1968 M50
168 Izdebski Paweł 1967 M50 Biegacza Provident
169 Grabski Adrian 1985 M30
170 Madej Elżbieta 1960 K60 xx
171 Kalista Jacek 1979 M40 mBank
172 Błażejczyk Agnieszka 1965 K50
173 Rajczak Natalia 1985 K30
174 Wawrzos Rafał 1988 M30 Osnowa Run
175 Grubczak Agnieszka 1988 K30 Nordea Runners Łódź
176 Majchrzak Aleksandra 1991 K30
177 Skorupka Piotr 1989 M30 CLARIANT
178 Stasiewicz Marek 1977 M40 Orange Polska
179 Książek Przemysław 1998 M20
180 Dzieciątkowski Filip 2004 M16 LKS Omega Kleszczów
181 Pałczyński Piotr 1983 M30 CLARIANT
182 LAURENT Adrien 1990 M30 Clariant
183 Salwach Krzysztof 1972 M50 SNS Foods TRI and RUN Team
184 Rapacka Magdalena 2000 K20 Pietrzyk Running Team
185 Salwach Julia 2000 K20
186 Serwatka Piotr 1973 M40 Commerzbank
187 Gajek Magdalena 1992 K30 POLITECHNIKA ŁÓDZKA
188 Calero Darwin 1987 M30 CLARIANT
189 Wlodarczyk Joanna 1982 K40 Burudika Team
190 Korczyński Stanisław 1953 M60 Pietrzyk Runing Team
191 Müller Marta 1989 K30
192 Stępczyńska Agnieszka 1975 K40
193 Stańczyk Szymon 1986 M30
194 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
195 Laszczyk Krzysztof 1972 M50 Razem Trenujemy Sport
196 Urbaniak Robert 1983 M30
197 Ostrowski Mateusz 2004 M16
198 Wojciechowski Mateusz 2004 M16
199 Zygmunciak Wioleta 1989 K30 FLEX ŁÓDŹ
200 Stanisz Tomek 1990 M30
201 Żak Maciej 1992 M30 Nordea Runners
202 Ogłoza Adrian 1992 M30
203 Łaski Radosław 1983 M30 Nordea Runners/FourTriSquad
204 Błasiak Jacek 1993 M20 Rossbiegani
205 Buresz Anna 1987 K30 LKS Omega Kleszczów
206 Karowski Marcin 1977 M40
208 Maszorek-Szymala Anna 1970 K50 UniLodz
209 Janiak Dawid 1995 M20
210 Zieliński Bartosz 1985 M30 FLEX ŁÓDŹ
211 Majewski Rafał 1991 M30 FLEX ŁÓDŹ
212 Krone Jacek 1972 M50
213 Glonek-Sikora Monika 1981 K40 LKS koluszki
214 Obidowski Damian 1976 M40
215 Mirys Mateusz 1986 M30
216 Madej-Osówniak Katarzyna 1986 K30 Nordea
217 Kochanowski Michał 1979 M40
218 Grzymalska Amanda 1993 K20 Rossmann
219 BANACH IWONA 1981 K40 PIETRZYK RUNNIG TEAM
220 Marciniak Jędrzej 1985 M30 Kamikaze
221 Muszkiewicz Karolina 1989 K30
222 WOJCIECHOWSKA ANNA 1986 K30 FLEX ŁÓDŹ
223 Nowacki Tomasz 1980 M40
224 Wiktorowicz Szymon 1996 M20 Feniks Opoczno
225 Napieraj Piotr 1975 M40 Accenture Runners Club
226 Tymanowski Gerard 2004 M16 KS Polanik
227 Kierzek Artur 1977 M40 Biegacze Kosmosu
228 Stefanów Krystian 2005 M16 Klub biegacza Provident
229 Sychniak Agnieszka 1980 K40 AKADEMIABIEGACZA.PL
230 Ogłoziński Michał 1992 M30 Nordea Runners
231 Cieślik Jacek 1975 M40 FLEX ŁÓDŹ
232 PIETRASIAK JANUSZ 1966 M50 RYSIOTEAM
233 Fichna Dawid 1986 M30 FLEX ŁÓDŹ
234 Karaś Witold 1968 M50 RYSIOTEAM
235 Cieslak Renata 1981 K40
236 Karaś Aleksandra 1962 K60 RYSIOTEAM
237 Reszka Krzysztof 1989 M30 KTS moviGO Łódź
238 Rogoziński Konrad 1998 M20
239 Mikołajczyk Agnieszka 1985 K30
240 Grzelczyk Magdalena 1993 K20 Szwendacze
241 Siemińska Marta 1979 K40 LKS Koluszki
242 Przygocka Janina 1958 K60
243 Badowska Justyna 1983 K30
244 Kardas Marzena 1978 K40
245 OMAKOWSKI JAROSŁAW 1980 M40 Razem Trenujemy Sport
246 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
247 Pawelus Amelia 2005 K16 LKS Omega Kleszczów
248 Nowak Maciej 1988 M30
249 Urbańska Magdalena 1983 K30
250 Koziej Michał 1980 M40
251 Gajda Anna 1980 K40
252 Kurowski Przemysław 1992 M30 Ichem-Vitadiet
253 Suski Maciek 1962 M60
254 Kmin Krzysztof 1990 M30
255 Bukowska-Kmin Dorota 1990 K30
256 Nowakowski Piotr 1983 M30
257 Żulewski Radosław 1987 M30
258 Kozielski vel Koziak Ryszard 1958 M60 ŁódźRunCrew/JAKOTeam
259 Antoniak Wiesława 1959 K60 RYSIOTEAM
260 Soltysiak Adam 1987 M30
261 Dyśko Michał 2006 M16 RYSIOTEAM
262 Dyśko Piotr 1972 M50 RYSIOTEAM
263 Kabza Dawid 1988 M30 Nordea
264 Witkowski Michał 1989 M30 #PLANBIEGANIE
265 Gierowski Mateusz 1991 M30
266 Czerwińska Małgorzata 1990 K30
267 Mroczek Marta 1983 K30
268 Tomala Manuela 1989 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
269 Wojciechowski Piotr 1989 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
270 Wężyk Kamila 1984 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
271 Ziemianski Adam 1987 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
272 Wieszczak Piotr 1981 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
273 Matera Stanisław 1983 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
274 Wiliński Paweł 1980 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
275 Orozco Garcia Thalia 1981 K40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
276 Stasinowska Katarzyna 1994 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
277 Mitoraj Kaja 1995 K20 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
278 Di Risio Stefano 1979 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
279 Zembrzuski Jaroslaw 1982 M40 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
280 Kwaśniak Emil 1987 M30 Warriors Łódź
281 Frickert Karol 1991 M30
282 Jasiński Daniel 1982 M40 Piechotą po Schodach
283 Jasińska Marzena 1989 K30 Piechotą po Schodach
284 Radwański Tomasz 1975 M40 Piechota po schodach
285 Kosiński Tomasz 1981 M40 EVErRUN
286 Horodniczy Mariusz 1983 M30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
287 Bednarek Tomasz 1986 M30
288 Bednarek Ilona 1989 K30
289 Sut Mateusz 2003 M16
290 Wyka Dorota 1985 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
291 Niewczas Robert 1974 M40 Aktywni WG
292 GROCHOLEWICZ MARIUSZ 1974 M40
293 Kluska Kamil 1991 M30
294 Szcześniewicz Paulina 1986 K30 PHILIPS SPORT TEAM LODZ
295 Sławska-Boniecka Izabela 1978 K40
296 Micor Jolanta 1992 K30 #happyrunners
297 Pskit Agata 1991 K30
301 Mantartzidis Konstantinos 1988 M30 NORDEA RUNNERS ŁÓDŹ
302 Mantartzidis Sotirios 1991 M30 Nordea
304 Sulma Tomasz 1982 M40
319 Trociński Kacper 2003 M16 RYSIOTEAM
325 Wolski Sławomir 1979 M40 LKS Koluszki
1001 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
1002 Pysiewicz Wiktoria 1999 K20
1003 Polikowski Aleksander 1998 M20
1005 Birnacka Joanna 1983 K30
1006 Wirowski Patryk 1992 M30
1007 Adamiak Anna 1997 K20
1008 Miksa Milena 1991 K30
1009 Kaźmierczak Łukasz 1982 M40 SP Bratoszewice
1010 Picz Robert 1993 M20
1011 Król Oliwia 1992 K30
1012 Bernacki Sebastian 1984 M30 Ultra Piotrków
1013 Zawiślak Hubert 1977 M40 LKS Omega Kleszczów
1014 BARANOWSKI BOGUMIŁ 1960 M60 parkrun Łódź
1015 Giemza Patryk 1996 M20
1016 Maślińska Natalia 1997 K20
1017 Giemza Paulina 1993 K20 Papugi Runteam
1018 Zieliński Sylwester 1983 M30
1019 Przybyło Jakub 1981 M40
1020 Przybyło Maria 1983 K30
1021 Bykowska Milena 1987 K30 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
1022 Pawlak Łukasz 1983 M30
1023 SMOLAREK Łukasz 1984 M30
1025 Jarosz Dorota 1975 K40
1026 Woźniakowska Małgorzata 1993 K20
1027 Małkowski Witold 1982 M40
1028 kubik marek 1954 M60
1029 Dobrzyński Jacek 1987 M30
1030 Maciaszczyk Michał 1978 M40
1031 Urbańczyk Marcin 1995 M20
1033 Madej Agata 1987 K30 Quest Road
1034 WÓJCIK Robert 1973 M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT
1035 Adamów Marta 1986 K30 9ŁBOT
1036 Miler Łukasz 1983 M30
1037 Jucha Michał 1976 M40 RYSIOTEAM
1038 Kijewski Marceli 1996 M20 Rossmann
1039 ZAPILAJ DANIEL 1993 M20
1040 POPER MAŁGORZATA 1987 K30
1042 Nowakowski Tomasz 1973 M40
1043 Tomczyk Antoni 1950 M60 LKS Koluszki
1044 Chudzik Mateusz 1979 M40 Chudzik i Wspólnicy
1045 Krycińska Anna 1994 K20
1048 BŁOCH MARIA 2004 K16
1049 PIETRZYK EMILIA 1987 K30
1050 Grodecki Przemysław 1968 M50 SNS FOODS TRI
1051 Gałkowska Aleksandra 1990 K30
1053 Matejczuk Agata 1981 K40 Ultratrack Team
1055 Stobiecki Marcin 1992 M30 Ceri International
1057 Stasiak Grażyna 1983 K30 FourTriSquad
1058 Sikorska Nadia 2005 K16 Monar
1059 Szymczak Szymon 2006 M16 Monar
1060 Łaś Łucja 2006 K16 Monar
1061 Białek Kamil 2006 M16 Monar
1062 Oślizło Alicja 2006 K16 Moniar
1063 Koller Mateusz 2006 M16 Monar
1064 Paszko Paweł 2006 M16 Monar
1065 Chwałek Jan 2006 M16 Monar
1066 WŁODAREK MARCIN 1977 M40
1067 Bończak Radosław 1975 M40
1068 Czekajewska Izabela 1976 K40
1111 Grodecka Dorota 1980 K40 JAGODA RUNNING TEAM

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni