Trójmiasto

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 7 Barczak Adam Przedszkole 39 Gdańsk 2016 D0 1
00:01:10
1
00:01:27
1
00:01:14

1
00:01:04
4 3
2 22 Chojnacki Mikołaj Active Flow 2016 D0 2
00:01:16
2
00:01:34
2
00:01:19
3
00:01:38
2
00:01:11
5 6
3 Szynkowski Mikołaj SI Arka 2016 D0
3
00:01:37
4
00:01:23
1
00:01:30

3 8
4 20 Szwedek Karol SP NR 26 W GDYNI 2016 D0 4
00:01:30

5
00:01:26
2
00:01:37
6
00:01:26
4 11
5 17 Gałka Aleksander Przedszkole nr 13 w Gdańsku 2016 D0

6
00:01:30
4
00:01:53
3
00:01:18
3 13
6 3 Dobrzeniecki Leon Słoneczna kraina 2016 D0 5
00:01:35
5
00:01:51
8
00:01:38
5
00:01:54
4
00:01:21
5 14
7 21 PTACH MATEUSZ Przdszkole Promyczek 2016 D0 3
00:01:24
7
00:01:55
7
00:01:31


3 17
8 23 Rogowski Jan Gedania 1922 Gdańsk 2016 D0
10
00:02:09
10
00:01:50
8
00:02:03
7
00:01:34
4 25
9 Prasek Tytus Przedszkole nr.54 Gdynia 2017 D0
9
00:02:08

7
00:01:56
11
00:01:51
3 27
10 15 Łukwiński Krzysztof Przedszkole 75 2017 D0 7
00:01:53

14
00:02:05
13
00:04:23
9
00:01:37
4 29
11 Ostrowski Marcin Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2017 D0
12
00:02:18
11
00:01:53
9
00:02:09

3 32
12 Trusewicz-Żydok Leonard Lamusy 2017 D0

13
00:02:05
11
00:02:49
10
00:01:48
3 34
13 11 Pełszyński Mikołaj 2019 D0 10
00:03:23
15
00:04:28


14
00:02:59
3 39
14 14 Łukwiński Grzegorz 2021 D0 11
00:03:32

16
00:03:11
14
00:04:53
15
00:04:01
4 40

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Jasinski Marcel 2016 D0
4
00:01:49


5
00:01:22
2 9
2 Horbaczewski Tomasz 2016 D0
6
00:01:54
9
00:01:49


2 15
3 Modzelewski Jerzy 2016 D0 6
00:01:43



12
00:02:01
2 18
4 9 Paschke Leonard Przedszkole Nr 42 w Gdyni 2016 D0 8
00:02:21
13
00:02:35



2 21
5 13 Pędziszewski Marcel Vai Alto 2016 D0
11
00:02:16
12
00:01:57


2 23
6 Orłowski Franciszek 2018 D0


10
00:02:27
13
00:02:05
2 23
7 18 Wysłouch Tomasz 2017 D0
14
00:03:36
15
00:03:05


2 29
8 Szczepaniak Kosma 2016 D0

3
00:01:21


1 3
9 Lewandowski Tymoteusz Przedszkole nr39 2016 D0


6
00:01:54

1 6
10 Łaskarzewski Maksymilian 2016 D0



8
00:01:37
1 8
11 24 Roksz Henryk AMS Wejherowo 2016 D0
8
00:01:55



1 8
12 Łapuć Fryderyk 2019 D0 9
00:02:57




1 9
13 Zwierzyński Tymon 2018 D0


12
00:03:15

1 12
14 Boryczko Leon 2018 D0


15
00:05:15

1 15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni