z

Trójmiasto

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 19 Barczak Michał Przedszkole 39 Gdańsk 2014 D0 1
00:01:04

1
00:01:12
1
00:01:24
1
00:01:03
4 3
2 20 Lip Tomasz Parówy hmm hmm hmm 2014 D0 2
00:01:13


6
00:02:04
2
00:01:14
3 10
3 18 Barczak Adam Przedszkole 39 Gdańsk 2016 D0 8
00:01:38

4
00:01:44
4
00:01:58
3
00:01:16
4 11
4 Toczyski Julian 2016 D0

3
00:01:32
5
00:02:03
5
00:01:21
3 13
5 Rybarczyk Grzegorz Gdańsk 2014 D0 7
00:01:29
3
00:02:17
12
00:02:26

4
00:01:17
4 14
6 16 Ostrowski JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 D0 3
00:01:17
11
00:03:44

2
00:01:53

3 16
7 17 Piechociński Gniewko Kontener Formy 2015 D0 11
00:01:53
4
00:02:23
5
00:01:48
9
00:02:56
7
00:01:38
5 16
8 28 Szwedek Karol Drużyna Kostki 2016 D0 10
00:01:52
5
00:02:28
6
00:01:49
8
00:02:50
6
00:01:33
5 17
9 9 Tarkowski Tadeusz Przedszkole nr 9/ klub AMT Gdańsk 2014 D0 6
00:01:28
8
00:03:00

7
00:02:37

3 21
10 Szynkowski Mikołaj Rybki 2016 D0 13
00:01:59
7
00:02:56
7
00:02:07

8
00:01:44
4 22
11 26 Klekotko Franciszek Przedszkole Rośnij Radośnie 2016 D0 16
00:02:33
10
00:03:31

10
00:03:06
9
00:01:55
4 29
12 11 Pędziszewski Marcel Vai Alto 2016 D0 15
00:02:12
6
00:02:40
9
00:02:20


3 30
13 2 Rogowski Jan Przedszkole 73 Gdańsk 2016 D0 14
00:02:10
12
00:03:52
10
00:02:25
11
00:03:09
10
00:02:08
5 31
14 15 Mleczek Tobiasz Przedszkole 56 2015 D0 12
00:01:57
9
00:03:02
11
00:02:25


3 32
15 31 Dawidowicz Jakub Przedszkole Leonardo 2016 D0
13
00:03:53
13
00:03:50

11
00:02:14
3 37
16 12 Paschke Leoś Przedszkole Nr 42 Pod Modrzewiem w Gdyni 2016 D0 18
00:02:51
14
00:04:09


12
00:02:33
3 44
17 6 Prasek Tytus 2017 D0 17
00:02:40
16
00:05:15

12
00:03:23

3 45

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 30 Trzasko Oleg Przedszkole nr 53 2014 D0
1
00:01:57
2
00:01:18


2 3
2 Żak Adam 2015 D0
2
00:02:06



1 2
3 Cyprych Oskar 2014 D0


3
00:01:56

1 3
4 Folwarski Stanisław 2014 D0 4
00:01:22




1 4
5 Biczkowski Jan 2014 D0 5
00:01:26




1 5
6 25 Ptach Mateusz Przedszkole Promyczek w Pruszczu Gd 2016 D0

8
00:02:13


1 8
7 Biczkowski Antoni 2015 D0 9
00:01:40




1 9
8 Wysłouch Tomasz 2017 D0



13
00:03:40
1 13
9 Wysouch Tomasz 2017 D0
15
00:04:41



1 15
10 Żak Aleksander 2017 D0
17
00:05:51



1 17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni