z

Trójmiasto

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Jurczak Franciszek 2013 D0

1
00:01:15
1
00:01:52
1
00:01:15
1
00:01:36
4 4
2 10 Barczak Michał Przedszkole 39 Gdańsk 2014 D0 2
00:01:16
2
00:01:47

2
00:01:56

2
00:01:50
4 8
3 Minkiewicz Borys 2013 D0 3
00:01:18
3
00:01:49
5
00:01:41

2
00:01:25

4 13
4 24 KRYGER JAN PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW 2013 D0

3
00:01:30
5
00:02:23
3
00:01:25
3
00:02:02
4 14
5 15 Lip Tomasz Parówy hmm hmm hmm 2014 D0
4
00:01:59
4
00:01:40
4
00:02:03
4
00:01:29

4 16
6 Sywanycz Adam Przedszkole 52 Gdańsk 2013 D0 5
00:01:32
6
00:02:04
6
00:01:42


4
00:02:10
4 21
7 12 Ostrowski JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 D0 7
00:01:34
5
00:02:04

6
00:02:30

5
00:02:30
4 23
8 18 Trzasko Oleg El Contragolpe 2014 D0 6
00:01:33
7
00:02:17
7
00:01:50
8
00:02:34


4 28
9 7 Piechociński Gniewko PS 26 Gdynia 2015 D0 9
00:02:07
9
00:02:30
9
00:02:23
11
00:03:06

6
00:02:35
5 33
10 17 Dawidowicz Jakub 2016 D0 11
00:03:01

13
00:03:38
12
00:04:59

7
00:03:50
4 43
11 11 Ptach Mateusz 2016 D0 12
00:03:05
12
00:03:28
12
00:03:35

9
00:03:32

4 45
12 8 Paschke Leoś ShipCup 2016 D0
14
00:03:41
11
00:03:28
13
00:05:18
10
00:03:51

4 48
13 6 Prasek Tytus 2017 D0 16
00:05:58
15
00:06:00
15
00:05:29
14
00:06:23


4 60

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Sobczak Franciszek Little Umbrella 2013 D0
1
00:01:34
2
00:01:16



2 3
2 Kołodziejczyk Jan Przedszkole nr 7 Muchomorek w Gdańsku 2013 D0 4
00:01:27

8
00:01:56



2 12
3 Rybarczyk Grzegorz 2014 D0


9
00:02:46
5
00:01:49

2 14
4 Biczkowski Jan 2014 D0 8
00:01:50



6
00:01:50

2 14
5 19 Przybyciel Tymon 2015 D0
11
00:03:16


7
00:02:08

2 18
6 Biczkowski Antoni 2015 D0 13
00:03:07



8
00:02:36

2 21
7 1 Rogowski Jan Oprychy Team 2016 D0 14
00:03:12
13
00:03:35




2 27
8 Kochanowski Dominik Przedszkole Trzynastka 2013 D0 1
00:01:14





1 1
9 Bednarz Filip Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 D0


3
00:02:00


1 3
10 Arendt Jakub 2014 D0


7
00:02:30


1 7
11 21 Woloszyk Antoni 2014 D0
8
00:02:26




1 8
12 Kroemer Kasjan Przedszkole 43 Koniczynka Gdańsk 2015 D0 10
00:02:12





1 10
13 Sobczak Jakub Little Umbrella 2015 D0

10
00:02:53



1 10
14 Naczk Nicolas Przedszkole Ochronka Oksywie 2013 D0


10
00:03:02


1 10
15 Horbaczewski Tomek 2016 D0
10
00:03:15




1 10
16 Karczewski Ryszard 2016 D0

14
00:04:26



1 14
17 Modzelewski Jerzy Żłobek Żagielek 2016 D0 15
00:03:13





1 15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni