z

Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 9 Krupieńczyk Bartosz Sp 61 2014 D0 1
00:01:14

1
00:01:16
1
00:01:13
1
00:01:10
4 3
2 39 Minko Maksymilian Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne 2014 D0 5
00:01:29
1
00:01:18
2
00:01:22
2
00:01:18
2
00:01:16
5 5
3 11 Kaczorowski Antek 2014 D0 2
00:01:26
3
00:01:24

3
00:01:22
3
00:01:20
4 8
4 72 Szewc Ksawery Zielone Przedszkole 2014 D0
2
00:01:23
3
00:01:25

8
00:01:27
3 13
5 42 Brodziński Miłosz 2014 D0 3
00:01:27
4
00:01:27

7
00:01:30

3 14
6 23 Wiktorzak Igor SP 16, Szczecin 2014 D0 8
00:01:32
6
00:01:31
7
00:01:33
4
00:01:22
6
00:01:24
5 16
7 62 Humeniuk Miłosz 2015 D0 7
00:01:32
5
00:01:28
4
00:01:26
11
00:01:33
11
00:01:28
5 16
8 69 Zabłocki Szymon PP5 2015 D0
10
00:01:39
5
00:01:32
8
00:01:31
4
00:01:22
4 17
9 36 OGRODOWSKI Miłosz Sp51 pszedszkole 2014 D0 4
00:01:29
12
00:01:41
12
00:01:47
10
00:01:32
5
00:01:23
5 19
10 Kaczmarek Jakub SP 16 2014 D0 9
00:01:35
7
00:01:31
6
00:01:32
6
00:01:29
7
00:01:26
5 19
11 10 Tarczykowski Błażej TARCZA BVB 2015 D0 38
00:02:21
8
00:01:34
8
00:01:34
9
00:01:32
10
00:01:28
5 25
12 14 Sarzynski Kacper przedszkole 2015 D0 6
00:01:31
15
00:01:48


12
00:01:35
3 33
13 73 Wróblewski Adam Gorzów Wielkopolski 2014 D0 13
00:01:40
11
00:01:39
11
00:01:43

13
00:01:35
4 35
14 Zamożny Julek pp64 2014 D0 12
00:01:38
9
00:01:34

15
00:01:44
16
00:01:46
4 36
15 68 Pontus Antoni Przedszkole Publiczne 79 2015 D0 16
00:01:44
13
00:01:43
10
00:01:43


3 39
16 50 Biernacik Wojtek 2014 D0 14
00:01:42
16
00:01:51
13
00:01:50

15
00:01:44
4 42
17 21 Banaszczyk Antoni 2014 D0 10
00:01:36
20
00:01:56

13
00:01:40

3 43
18 54 Wamka Mieszko Przedszkole Nutka 2014 D0 24
00:01:53

14
00:01:53
14
00:01:41

3 52
19 34 SZMIDT Eryk E.T. team 2014 D0 27
00:01:58
26
00:02:13
17
00:02:00
17
00:01:53
18
00:01:57
5 52
20 41 Zielinski Natan Nutka 2015 D0 36
00:02:12
22
00:01:58
18
00:02:01
18
00:01:54
17
00:01:51
5 53
21 45 Biedrzyński Aleksander Chochliki 2015 D0 26
00:01:55
19
00:01:54
19
00:02:02
19
00:01:55
20
00:02:00
5 57
22 16 Turkiewicz Hubert 2015 D0 21
00:01:51

16
00:01:57
23
00:02:15

3 60
23 44 Pawłaszek Julian 2015 D0 35
00:02:11
25
00:02:11
20
00:02:03
21
00:02:01
19
00:01:58
5 60
24 40 Michałowski Fabian Gryfus Szczecin 2015 D0 30
00:01:59
17
00:01:51


14
00:01:43
3 61
25 31 Kowalik Mateusz 2016 D0 31
00:02:00
18
00:01:52

20
00:02:00
29
00:03:39
4 67
26 78 Jodel Szymon 2017 D0

23
00:02:51
26
00:02:33
22
00:02:13
3 71
27 22 Czarnecki Oskar 2015 D0 33
00:02:07
24
00:02:05

16
00:01:52

3 73
28 Szczepaniak Michał Żłobek Motylkowa Kraina 2017 D0 41
00:03:00
28
00:02:46

25
00:02:30
21
00:02:05
4 74
29 53 Bramowski Nikodem 2016 D0 39
00:02:36
29
00:02:48
22
00:02:40
28
00:02:38
25
00:02:49
5 75
30 38 Zogas Konstantinos Przedszkole CKS Rydla 2016 D0 28
00:01:58
27
00:02:23


23
00:02:14
3 78
31 5 Filipowski Tymoteusz Szczecin 2017 D0 45
00:03:12
30
00:02:56
24
00:03:09
30
00:03:00

4 84
32 49 Gwiaździński Tomasz 2017 D0 43
00:03:09
32
00:03:09

29
00:02:40
24
00:02:45
4 85
33 70 Kościuk Aleksander Kalinkowo 2017 D0
34
00:03:27
25
00:03:22
32
00:03:18
28
00:02:59
4 85
34 6 Poniewiera Maksymilian Przedszkole Wesołe Smyki 2016 D0 42
00:03:02

21
00:02:38
27
00:02:35

3 90
35 77 Klauza Piotr 2017 D0
36
00:04:10

33
00:03:28
26
00:02:50
3 95
36 76 Kozanka-Lipka Stanisław 2017 D0 40
00:02:57
31
00:02:59


27
00:02:55
3 98
37 20 Skoczylas Filip Monia Gym 2018 D0 44
00:03:09
33
00:03:14


30
00:03:51
3 107
38 28 Sochacki Szymon 2017 D0 47
00:04:11

27
00:06:11
34
00:03:38

3 108

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 65 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 D0

15
00:01:54
22
00:02:03

2 37
2 43 Radzki Sebastian Nutka 2015 D0 19
00:01:47
21
00:01:57



2 40
3 4 Doliński Szymon 2016 D0 34
00:02:09



9
00:01:27
2 43
4 17 Rostawicki Karol SP 71 w Szczecinie 2014 D0 23
00:01:52
23
00:02:00



2 46
5 26 Szadokierski Bartosz Anawa Tour 2015 D0 29
00:01:59


31
00:03:08

2 60
6 56 Nastarowicz Wojciech Radosna Palneta 2017 D0

26
00:03:49
36
00:04:20

2 62
7 Łabuń Bartosz Przedszkole Baśniowe nr62 2014 D0


5
00:01:23

1 5
8 Żółtowski Leon 2015 D0

9
00:01:39


1 9
9 Zięba Aleksander 2014 D0 11
00:01:38




1 11
10 Wichrowski Ignacy 2015 D0


12
00:01:34

1 12
11 71 Głogowski Jurek 2015 D0
14
00:01:43



1 14
12 51 Kankowski Szymon Odział Przedszkolny Sp.51 2015 D0 15
00:01:43




1 15
13 52 Wnuk Dawid przedszkole Nutka 2015 D0 17
00:01:45




1 17
14 58 Rolbiecki Aleksander Pyrzyce Biegają 2015 D0 18
00:01:46




1 18
15 55 Wiśniewski Borys 2014 D0 20
00:01:50




1 20
16 Cendrowski Piotr 2015 D0 22
00:01:52




1 22
17 Kowalczuk Tymoteusz 2015 D0


24
00:02:16

1 24
18 33 KLIMEK ERYK PP13 2015 D0 25
00:01:54




1 25
19 Czech Eryk 2015 D0 32
00:02:05




1 32
20 Napiórkowski Filip Szczecin 2018 D0


35
00:03:39

1 35
21 Przdnowek Stanisław 2016 D0
35
00:03:43



1 35
22 Lewandowski Alan 2016 D0 37
00:02:17




1 37
23 Wołowicz Paweł Puszczyk Bukowy 2018 D0 46
00:04:04




1 46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni