z

Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Borg Simon SAIL 2013 D0
1
00:01:25
1
00:01:22
1
00:01:19
1
00:01:21
1
00:01:15
5 4
2 43 Adamski Igor Przedszkole Jagodka 2013 D0 1
00:01:20
2
00:01:32
2
00:01:26
2
00:01:24
2
00:01:23
7
00:01:29
6 7
3 14 Szadokierski Szymon ANAWA TOUR 2013 D0 2
00:01:23
3
00:01:33

4
00:01:31
3
00:01:28
3
00:01:22
5 11
4 28 Ślęzak Jakub Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 D0 3
00:01:29
4
00:01:35


4
00:01:32
2
00:01:21
4 13
5 3 Krupieńcztk Bartosz Przedszkole nr 3 2014 D0 5
00:01:32
7
00:01:41
3
00:01:29


5
00:01:24
4 20
6 59 Mijal Henryk PP31 2013 D0

4
00:01:34
3
00:01:29
8
00:01:39
6
00:01:25
4 21
7 53 Rompalski Filip Punkt Przedszkolny w SP71 2013 D0
26
00:03:22
6
00:01:36
6
00:01:37
6
00:01:35
4
00:01:23
5 22
8 45 Przybysz Radosław 2013 D0 7
00:01:36

5
00:01:35
5
00:01:31
5
00:01:35
9
00:01:31
5 22
9 8 Szulc Szymon 2013 D0
6
00:01:39
7
00:01:37
8
00:01:47
7
00:01:38
8
00:01:30
5 28
10 27 Surdacki Janek Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 D0 10
00:01:46
9
00:01:55
8
00:01:44

10
00:01:45

4 37
11 49 Ogrodziński Gabriel Przedszkole Szmaragdowe 2014 D0 4
00:01:31
11
00:02:02

12
00:02:07

13
00:01:52
4 40
12 4 Brodziński Miłosz Football Factory 2014 D0 6
00:01:36

10
00:01:49
11
00:01:55
13
00:01:55

4 40
13 30 Kaczorowski Antek Puszczyk Bukowy 2014 D0 13
00:01:51

9
00:01:48
9
00:01:50
11
00:01:49
12
00:01:50
5 41
14 46 Minko Maksymilian Niepubliczne Przedszkole Matematyczno-Językowe 2014 D0
14
00:02:12
13
00:02:03
10
00:01:53
9
00:01:43
10
00:01:36
5 42
15 26 Stefaniak Tomasz Przedszkole SP65 2014 D0 12
00:01:49
8
00:01:50
14
00:02:11

12
00:01:49

4 46
16 Sarzyński Marcel Przedszkole 2013 D0 11
00:01:48
16
00:02:21
15
00:02:12


11
00:01:43
4 53
17 Zamożny Julek 2014 D0
15
00:02:20
16
00:02:13
22
00:03:13
17
00:02:17
19
00:02:10
5 67
18 Sarzyński Kacper Przedszkole 2015 D0 19
00:02:10
20
00:02:31
17
00:02:21


15
00:02:00
4 71
19 29 Skrobanek Jakub Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 D0 21
00:02:12
18
00:02:27
18
00:02:24
15
00:02:23


4 72
20 25 Kowalik Mateusz CMS Szczecin 2016 D0 20
00:02:11

19
00:02:28
18
00:02:39
16
00:02:16

4 73
21 39 Pawłaszek Julian 2015 D0 25
00:02:29
23
00:02:56
23
00:02:39
14
00:02:20
20
00:02:33
18
00:02:10
6 75
22 Tarczykowski Błażej Przedszkole 35 2015 D0
21
00:02:36

17
00:02:34
22
00:02:55
17
00:02:09
4 77
23 13 Szadokierski Bartosz ANAWA TOUR 2015 D0 27
00:02:32
22
00:02:38

16
00:02:31
19
00:02:29
21
00:02:15
5 78
24 15 Banaszczyk Antoni 2014 D0 22
00:02:14
17
00:02:22
22
00:02:31

18
00:02:20

4 79
25 24 Kaliński Lucjan Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 D0 17
00:02:01
25
00:03:20
21
00:02:30
21
00:03:11

22
00:02:17
5 81
26 40 Turkiewicz Hubert 2015 D0 24
00:02:21
19
00:02:30
24
00:02:42

14
00:02:04

4 81
27 50 MICHAŁOWSKI FABIAN Gryfus Szczecin 2015 D0

25
00:02:53
19
00:02:51
21
00:02:39
23
00:02:20
4 88
28 58 Poniewiera Maksymilian Żłobek Wesołe Smyki 2016 D0 31
00:04:01
28
00:03:35
27
00:04:16
23
00:04:22


4 109

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Pycel Antonii 2014 D0 18
00:02:04
12
00:02:04
11
00:01:52



3 41
2 Bramowski Nikodem 2016 D0


20
00:03:09
23
00:03:06
20
00:02:14
3 63
3 Woźniak Piotr Przedszkole Niepubliczne Językowo Matematyczne 2014 D0
10
00:02:00

7
00:01:38


2 17
4 Kierzek Franciszek Przedszkole Niepubliczne Językowo-Matematyczne 2014 D0
13
00:02:04

13
00:02:11


2 26
5 37 Rolbiecki Aleksander Pyrzyce Biegają 2015 D0 23
00:02:15

20
00:02:29



2 43
6 57 Jetka Antoni Baby Dance 2016 D0
30
00:04:06
26
00:03:41



2 56
7 JAKUBOWSKI MIRON PP NR 74 2013 D0
5
00:01:38




1 5
8 Dębicki Adam 2013 D0 8
00:01:38





1 8
9 32 Łazar Mateusz 2013 D0 9
00:01:39





1 9
10 Szczepeński Jakub Przedszkole Żagielek 2015 D0

12
00:01:57



1 12
11 41 Rylski Maciej Przedszkole Pod Aniołami 2014 D0 14
00:01:52





1 14
12 Opolski-Staniak Miłosz 2015 D0




14
00:01:52
1 14
13 Niewęgłowski Piotr S.P. 71 grupa Smerfy 2013 D0 15
00:01:53





1 15
14 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 D0



15
00:02:09

1 15
15 Tabęcki Patryk PP 53 2014 D0 16
00:02:00





1 16
16 Wójcik Wojciech 2013 D0




16
00:02:01
1 16
17 Klimek Eryk 2015 D0
24
00:03:17




1 24
18 Dominiak Hubert Alex Deutschland GmbH 2016 D0


24
00:04:58


1 24
19 10 Jezierski Tymek PP8 Police 2014 D0 26
00:02:31





1 26
20 Jonka Antoni Przedszkole Tanowo 2013 D0
27
00:03:29




1 27
21 19 Stępkowski Karol Bajkowe przedszkole Nr 8 Police 2014 D0 28
00:02:34





1 28
22 48 ZOGAS KONSTANTINOS Panathinaikos Ateny 2016 D0 29
00:03:01





1 29
23 Kosakowski Przemysław PP 65 2015 D0
29
00:03:37




1 29
24 16 Radziński Feliks 2015 D0 30
00:03:54





1 30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni