z

Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 33 Orszulak Filip Toucan Team 2012 D0 1
00:01:09
1
00:01:05

1
00:01:02
1
00:01:20

4 4
2 27 CZARNECKI Oliwier Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 D0 5
00:01:19
4
00:01:13
1
00:01:21
2
00:01:07
2
00:01:23
3
00:01:24
6 8
3 38 Gajewski Martin Stargard. Ja się nie ścigam 2012 D0 2
00:01:15


3
00:01:08
3
00:01:26
2
00:01:22
4 10
4 8 Dul Olivier Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 D0 4
00:01:17
3
00:01:11
3
00:01:26


1
00:01:17
4 11
5 45 Jachnik KUBA SKS HUSARIA 2012 D0 3
00:01:17
2
00:01:10
2
00:01:21

5
00:01:30

4 12
6 54 Kowalczyk Wojciech Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 D0 6
00:01:24

4
00:01:35
4
00:01:12

5
00:01:31
4 19
7 4 Szymanski Dawid Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 D0 7
00:01:29


5
00:01:17
4
00:01:29
4
00:01:29
4 20
8 31 Wodzyński Szymon Wodzów Świat 2012 D0 8
00:01:31
6
00:01:23


7
00:01:41
6
00:01:37
4 27
9 1 Przybysz Radosław ALIEN TEAM 2013 D0 9
00:01:35
8
00:01:29
6
00:01:51

13
00:02:31

4 36
10 24 BRYŚKIEWICZ Franciszek Szybkie Bryśki Team 2013 D0 13
00:01:44
13
00:01:47

7
00:01:28
8
00:01:49
10
00:01:49
5 38
11 10 Stefaniak Tomasz Przedszkole SP 65 2014 D0 19
00:02:47
14
00:01:54

10
00:01:51
11
00:02:17
14
00:02:02
5 49
12 52 Szulc Szymon SKB Dzik 2013 D0 15
00:01:53

9
00:02:04

12
00:02:28
13
00:02:01
4 49
13 3 Kaczorowski Antek Puszczyk Bukowy 2014 D0 18
00:02:46
15
00:01:55
10
00:02:13
9
00:01:47


4 52
14 14 Brodziński Miłosz Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 D0 16
00:01:55
16
00:01:57
11
00:02:26
12
00:02:31

17
00:02:18
5 55
15 21 Jezierski Tymon PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 D0 27
00:03:38

12
00:02:46
13
00:02:35
16
00:03:06

4 68
16 47 Wichrowski Ignacy 2015 D0 23
00:03:18
18
00:02:17
13
00:02:51

15
00:03:06

4 69
17 48 Pycel Antonii 2014 D0 21
00:03:08
19
00:02:22

11
00:02:09

19
00:02:56
4 70
18 51 Michniewicz Ignacy Przedszkole Expercik Osowo 2014 D0 26
00:03:37

16
00:03:30
14
00:02:47

22
00:03:19
4 78
19 53 Rolbiecki Aleksander Pyrzyce biegają 2015 D0
23
00:03:02

15
00:03:08
20
00:04:05
20
00:03:05
4 78
20 30 Klimek Eryk 2015 D0 25
00:03:29
20
00:02:35


17
00:03:14
18
00:02:52
4 80
21 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 D0 31
00:04:54
24
00:04:03


19
00:04:03
12
00:01:55
4 86
22 41 Stepkowski Karol Przedszkole 2014 D0 30
00:04:30

15
00:03:19

21
00:04:10
21
00:03:11
4 87
23 44 Pawłaszek Julian 2015 D0 28
00:03:38
22
00:03:00
17
00:03:35


24
00:03:46
4 91

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 19 Szadokierski Szymon Chochlik 2013 D0
7
00:01:26


9
00:01:49
8
00:01:42
3 24
2 11 Wites Adaś 2013 D0 11
00:01:40
11
00:01:43
7
00:01:53



3 29
3 Biernaczyk Maciej Sp 37 Szczecin 2012 D0 12
00:01:43



10
00:01:49
9
00:01:47
3 31
4 16 Bogacki Miłosz pp5 police 2014 D0 14
00:01:50


8
00:01:35

16
00:02:13
3 38
5 Orłowski Kornel Przedszkole Kacper 2014 D0
17
00:02:11


14
00:02:39
15
00:02:13
3 46
6 18 Szadokierski Bartosz Zefirek 2015 D0
21
00:02:55


18
00:03:46
23
00:03:26
3 62
7 Czechowicz Oskar Przedszkole Tanowo 2012 D0

5
00:01:38

6
00:01:40

2 11
8 Krupieńczyk Bartosz Przedszkole nr 3 2014 D0

8
00:01:57


7
00:01:40
2 15
9 Gugałka Jakub Przedszkole 2012 D0
5
00:01:16




1 5
10 Biernaczek Maciej 2012 D0


6
00:01:27


1 6
11 20 Ceglarek Michał Figielek 2012 D0
9
00:01:31




1 9
12 Jakubowski Miron Przedszkole nr 74 2013 D0 10
00:01:36





1 10
13 ? ? 0 D0
10
00:01:39




1 10
14 Ślęzak Jakub Dobra Szczecińska 2013 D0




11
00:01:52
1 11
15 34 Zgutka Gustaw Przedszkole nr 54 2013 D0
12
00:01:44




1 12
16 12 Wites Wojtuś 2015 D0

14
00:03:18



1 14
17 Zamożny Julek przedszkole 64 2014 D0 17
00:01:57





1 17
18 36 Henicz Olgierd Przedszkole nr 27 w Szczecinie 2013 D0 20
00:02:54





1 20
19 Banaszczyk Antoni 2014 D0 22
00:03:17





1 22
20 Wojdak Franciszek 2015 D0 24
00:03:24





1 24
21 Rocbecki Aleksander 2015 D0 29
00:04:20





1 29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni