z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 16 Ciesielski Kordian Koluszki 2014 D0 2
00:01:32
1
00:01:24
1
00:01:13
2
00:01:17
1
00:01:17
1
00:01:18
6 4
2 26 Zaręba Leon Łódź Kocha Sport 2014 D0 1
00:01:21
2
00:01:30
3
00:01:26
3
00:01:25
2
00:01:26
2
00:01:29
6 7
3 17 Sekieta Franciszek Oliwier TIME4S 2014 D0 3
00:01:32
3
00:01:39

6
00:01:46
3
00:01:47
4
00:01:41
5 13
4 Świercz Hubert Przedszkole Miejskie nr 202 w Łodzi 2014 D0

PK
00:01:48
7
00:01:51
4
00:01:55
7
00:01:59
4 18
5 7 Dychto Jan 2014 D0 7
00:01:43
4
00:01:51
5
00:02:10
11
00:02:16

3
00:01:40
5 19
6 11 Augustowski Tomek Koliberek 2015 D0 8
00:01:48
5
00:01:53

9
00:02:07

6
00:01:59
4 28
7 Jachowicz Jakub 2014 D0
8
00:02:30
6
00:02:17

6
00:02:09
8
00:02:03
4 28
8 14 Antoniak Krzysztof Multibond 2016 D0 11
00:02:12
7
00:02:18
7
00:02:21
10
00:02:10

10
00:02:23
5 34
9 2 Deina Maciej PM 99 2015 D0 13
00:02:18
9
00:02:32
9
00:02:42
12
00:02:37

9
00:02:10
5 39
10 9 Gąsiorowski CYPRIAN EVErRUN 2016 D0 12
00:02:16

8
00:02:28
14
00:02:48
8
00:02:32

4 42
11 Wargowiak Oliwier 2016 D0 14
00:03:01
11
00:02:54

13
00:02:43
9
00:02:50

4 47

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Gałczyński Julian 2018 D0
12
00:06:06
10
00:05:00


11
00:03:54
3 33
2 Wisłocki Jakub 2014 D0

2
00:01:25
4
00:01:30


2 6
3 25 Olejniczak Leonard Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi 2014 D0 6
00:01:37

4
00:01:42



2 10
4 Ciskowski Fabian 2014 D0


1
00:01:14


1 1
5 23 BAGIŃSKI Dragos Vege Runners 2014 D0 4
00:01:36





1 4
6 12 Gardias Łukasz Łódź 2014 D0 5
00:01:37





1 5
7 Domański Miron PM 163 2015 D0


5
00:01:37


1 5
8 Wysocki Wojtek Przedszkole 2014 D0




5
00:01:41
1 5
9 Antosz Kacper 2015 D0



5
00:02:06

1 5
10 13 Tyndorf Jacek UKS 55 2016 D0
6
00:02:10




1 6
11 Jankowski Franciszek PM143 2016 D0



7
00:02:21

1 7
12 Charusta Jan Przedszkole miejskie 72 2014 D0


8
00:01:59


1 8
13 Kowalczyk Stanisław PM 155 2014 D0 9
00:01:50





1 9
14 Błoch Krzyś PM 231 2015 D0 10
00:02:03





1 10
15 Wypych Jan Łask 2016 D0
10
00:02:33




1 10
16 24 BAGIŃSKI Erwin Vege Runners 2017 D0 15
00:03:28





1 15
17 Bancerz Stanisław SP Bratoszewice 2016 D0
PK
00:02:30




1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni