z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 31 Nowakowski Jędrzej PM 155 w Łodzi 2013 D0

PK
00:01:24
3
00:01:42
1
00:01:27
1
00:01:20
4 5
2 17 Wach Rafał Przedszkole Niezapominajka Rawa Maz 2013 D0 2
00:01:37

2
00:01:27
1
00:01:40
2
00:01:41

4 7
3 2 Augustowski Witek Koliberek 2013 D0 3
00:01:37
2
00:01:27
1
00:01:25
2
00:01:41

3
00:01:30
5 8
4 15 Marszałek Piotr Przedszkole 215 2013 D0 4
00:01:54
5
00:01:45
3
00:01:37
4
00:02:06


4 16
5 3 Grad Michał PM106 2013 D0 5
00:02:00
9
00:01:52
5
00:01:55
6
00:02:14
3
00:02:03
6
00:01:44
6 19
6 5 Wielec Jakub LUZAKI NA FANTAZJI 2013 D0 6
00:02:01
12
00:01:57

5
00:02:07

4
00:01:40
4 27
7 22 Deina Maciej 2015 D0 11
00:03:07
26
00:02:43
8
00:02:50
9
00:03:28
4
00:03:17
11
00:02:42
6 32
8 1 Augustowski Tomek Koliberek 2015 D0 10
00:02:28
15
00:01:59
6
00:02:20
8
00:02:52

10
00:02:23
5 34
9 27 Janus Jerzy 2015 D0
21
00:02:22
7
00:02:41
7
00:02:46

9
00:02:19
4 44
10 10 Sekieta Franciszek Oliwier PRZEDSZKOLE nr 122 2014 D0 9
00:02:20
20
00:02:21
10
00:04:03


7
00:01:58
4 46
11 24 Antoniak Krzysztof 2016 D0
27
00:03:06
9
00:02:58
10
00:04:02

12
00:02:56
4 58

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 14 Dychto Jan 2014 D0 8
00:02:08
17
00:02:15



8
00:02:00
3 33
2 23 Zaręba Leon PM 155 2014 D0
7
00:01:50
4
00:01:42



2 11
3 Majewski Szymon Pm 139 2013 D0 7
00:02:05
6
00:01:46




2 13
4 16 Antoniak Mikołaj Zaczarowany Melonik 2016 D0 12
00:04:36
31
00:03:23




2 43
5 Sawczyk Maksymilian 2013 D0
1
00:01:23




1 1
6 11 Przybyliński Jan PM 130 Łódź 2013 D0 1
00:01:34





1 1
7 Ciskowski Fabian BSS Łódź 2014 D0




2
00:01:22
1 2
8 21 Kwiatkowski Dawid 2013 D0
3
00:01:42




1 3
9 Malinowski Dominik Malinki 2013 D0
4
00:01:43




1 4
10 Tomczyk Leon Przedszkole Nr26 2014 D0




5
00:01:43
1 5
11 Śliwkiewicz Jan SP Bratoszewice 2013 D0
8
00:01:50




1 8
12 Niewinny Wojciech 2014 D0
10
00:01:53




1 10
13 Kostrzewski Mateusz SP Bratoszewice 2013 D0
11
00:01:54




1 11
14 Jabłoński Antonś 2013 D0
13
00:01:58




1 13
15 Zadrożny Franciszek RAZEM TRENUJEMY SPORT 2013 D0
14
00:01:58




1 14
16 Pelski Alan SP Bratoszewice 2013 D0
16
00:02:00




1 16
17 Zalewski Igor 2014 D0
18
00:02:18




1 18
18 Snopczyk Staś Przedszkole nr 40 w Łodzi 2013 D0
19
00:02:20




1 19
19 Deina Adam 2013 D0
22
00:02:25




1 22
20 20 Łuszczyński Marcel Przedszkole 107 2014 D0
23
00:02:33




1 23
21 Wnęk Miłosz 2014 D0
24
00:02:36




1 24
22 Szmajda Juliusz Nie mam pomysłu 2014 D0
25
00:02:41




1 25
23 Czestkowski Marcel 2014 D0
28
00:03:08




1 28
24 Markowski Wojciech Przedszkole nr 202 2015 D0
29
00:03:10




1 29
25 Snopczyk Paweł Żłobek nr 8 w Łodzi 2016 D0
30
00:03:14




1 30
26 Stań Szymon 2014 D0
PK
00:03:00




1 -
27 Kwiatkowski Michał SP Bratoszewice 2013 D0
PK
00:03:17




1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni