Trójmiasto

Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL – blisko 350 osób na mecie

28.12.2014

Michał Rolbiecki i Kamila Lulińska najlepsi podczas trzeciego biegu Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL. Niedzielne zawody odbyły się w zimowych warunkach – był śnieg, był mróz, ale było też słońce. Linię mety minęło 346 osób.

Wynik Michała Rolbieckiego to 17:15. Jako drugi na mecie był Oskar Przysiężny (17:18). Trzecie miejsce zajął Michał Czapiński (17:30). Kamila Lulińska pokonała dystans 5 km w czasie 22:09. Druga była Małgorzata Tuwalska (22:24), a trzecie miejsce zajęła Martyna Warda (23:04).

Wśród zawodników startujących w biegu był Michał Felon. - Startuję w cyklu od poprzedniej edycji, więc trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym jest mi bardzo dobrze znana – mówił na mecie Michał. - Akurat w dzisiejszym biegu wypadłem trochę gorzej - świąteczny sernik zrobił swoje. Michał dodał, że nie odpuszcza biegania w zimie. – Głównie dlatego, że po dłuższej przerwie bardzo trudno jest się rozkręcić. Jako biegacz-amator nie czuję potrzeby robienia czegoś na wzór roztrenowania – podkreślił Michał.

Zimowa aura nie wystraszyła najmłodszych uczestników – w biegach CITY TRAIL Junior, które odbywają się na dystansach od 300 m do 3 km wystartowało blisko 90 młodych sportowców.

W trwającej edycji czekają nas jeszcze trzy biegi w Trójmieście. Najbliższy 18 stycznia w Gdyni. A jeszcze dziś na wydarzeniu Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL odbędzie sie konkurs z karnetami do Good Luck Club do wygrania :)

WYNIKI niedzielnego biegu znajdziecie TUTAJ.