Trójmiasto

Gdzie i kiedy odebrać numer startowy?

11.11.2014

Gdzie i kiedy odebrać numer startowy?

Uwaga Olsztyn, Trójmiasto i Szczecin! :) Aby uniknąć kolejek w dniu biegu, podobnie jak przed miesiącem, możliwość odebrania pakietu startowego będzie także dzień przed zawodami.

Biuro zawodów w Olsztynie będzie otwarte w piątek w SklepieBiegowym.com przy Starym Mieście 8 w godz. 13:00-19:00. W sobotę biuro zawodów będzie otwarte zarówno w Trójmieście, jak i w Szczecinie. W Gdańsku w SklepieBiegowym.com mieszczącym się w Centrum Handlowym Manhattan (al. Grunwaldzka 82). Godziny otwarcia biura: 13:00-21:00. Każdy, kto przyjdzie do biura w SklepieBiegowym.com (zarówno w Olsztynie, jak i Trójmieście) będzie mógł skorzystać z 20-procentowego rabatu na sprzęt marki Salomon (po okazaniu własnego numeru startowego). W Szczecinie sobotnie biuro zawodów będzie zorganizowane w sklepie Run Expert przy Placu Lotników, ul. Małopolska 61 w godz. 11:00-15:00. TUTAJ znajdziecie oświadczenie upoważniające do odbioru opłaconego pakietu startowego innego zawodnika. Odbiór pakietu dzień przed biegiem jest tylko dodatkową możliwością - nie przymusem ;) Zawsze możecie odbierać pakiety w dniu startu. Jest jeszcze jedna ważna informacja - w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji zawodów prosimy o KONTAKT z nami - nie z obsługą sklepu ;)

Co ważne – w biurze zawodów dzień przed biegiem (w każdym z trzech miast) będzie można odebrać już opłacone pakiety, a także numery startowe do biegów CITY TRAIL Junior dla dzieci, które zostały zgłoszone przez internet. Osoby, które zapisały się do biegu głównego przez internet, ale nie opłaciły wpisowego lub chcą się dopisać do listy startowej (lub zapisać dzieci) – zapraszamy do biura w dniu biegu w godz. 8:30-10:30.

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Szczegółowy harmonogram imprez oraz mapy biegów znajdują się TUTAJ.

Rozgrzewkę przed biegiem w Olsztynie poprowadzi instruktor Fitness Clubu Sylwetka.

W Trójmieście do biegu przygotuje Was instruktor Good Luck Club.

W obu miastach po zawodach przeprowadzimy konkursy, w których do wygrania będą karnety i wejściówki do klubów. Konkursy odbędą się na wydarzeniach Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL oraz Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL na Facebooku.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni