Trójmiasto

Odbiór numerów startowych dzień przed biegiem

04.10.2014

Odbiór numerów startowych dzień przed biegiem

Biuro zawodów przed pierwszymi biegami w Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie będzie otwarte nie tylko w dniu imprezy, ale także dzień przed zawodami. Gdzie i kiedy?

Olsztynie zapraszamy już w piątek do SklepuBiegowego.com przy Startym Mieście 8 w godz. 13:00-19:00. Z kolei w sobotę biuro zawodów będzie otwarte zarówno w Gdańsku, jak i w Szczecinie. W Gdańsku w SklepieBiegowym.com mieszczącym się w Centrum Handlowym Manhattan (al. Grunwaldzka 82). Godziny otwarcia biura: 13:00-21:00. W Szczecinie sobotnie biuro zawodów będzie zorganizowane w sklepie Run Expert przy Placu Lotników, ul. Małopolska 61 w godz. 11:00-15:00.

Co ważne – w biurze zawodów dzień przed biegiem (w każdym z trzech miast) będzie można odebrać już opłacone pakiety, a także numery startowe do biegów CITY TRAIL Junior dla dzieci, które zostały zgłoszone przez internet. Osoby, które zapisały się do biegu głównego przez internet, ale nie opłaciły wpisowego lub chcą się dopisać do listy startowej (lub zapisać dzieci) – zapraszamy do biura w dniu biegu w godz. 8:30-10:30.

Rozgrzewkę przed biegiem w Olsztynie poprowadzi instruktor Fitness Clubu Sylwetka.

W Trójmieście do biegu przygotuje Was instruktor Good Luck Club.

W obu miastach po zawodach przeprowadzimy konkursy, w których do wygrania będą karnety i wejściówki do klubów. Konkursy odbędą się na wydarzeniach Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL orazGrand Prix Trójmiasto CITY TRAIL na Facebooku.

fot. Piotr Dymus

Sponsor tytularny