Trójmiasto

Wolontariat podczas CITY TRAIL

11.01.2024

Wolontariat podczas CITY TRAIL

Pytacie nas, czy osoby niepełnoletnie mogą zostać wolontariuszami podczas organizacji naszych biegów. Odpowiadamy: jak najbardziej! Wystarczy zgłosić się mailowo oraz wypełnić i podpisać oświadczenie opiekuna, które Wam wyślemy. Z przyjemnością pokażemy Wam od kuchni, jak wygląda organizacja największego cyklu biegów przełajowych w Polsce. Nie zawsze świeci słońce, czasami pada deszcz lub śnieg, bywa mroźnie, ale według nas to właśnie radzenie sobie w każdych warunkach pomaga kształtować charakter młodego człowieka.

Wolontariat jest możliwy od 13. roku życia. Jedyne „wymagania” to chęć do realizacji wskazanych zadań i pozytywne nastawienie!

Terminy biegów znajdziecie w zakładce miasta, które Was interesuje: https://citytrail.pl/#miasta.

Co oferujemy w zamian?

- 4 godziny spędzone na świeżym powietrzu;
- poznanie złożonego tematu, jakim jest organizacja biegów przełajowych;
- możliwość poznania naszej doświadczonej i uśmiechniętej ekipy;
- słodką przekąskę oraz gorącą herbatę na czas pracy;
- zaświadczenie o odbyciu wolontariatu (uczniowie ostatnich klas podstawówki mają szansę na dodatkowe punkty za wolontariat).

Jeśli jesteście zainteresowani odbyciem wolontariatu podczas naszych biegów w swoim mieście, sprawdźcie terminarz zawodów, a następnie napiszcie wiadomość do naszego koordynatora wolontariatu: grzegorz.kalinowski@krokdonatury.pl.

Czekamy! :)

fot. Jarek Dulny