Trójmiasto

Olsztyn i Trójmiasto po raz drugi

23.11.2023

Olsztyn i Trójmiasto po raz drugi

Kolejne dwa biegi przed nami! W sobotę, 25 listopada widzimy się w Olsztynie, natomiast w niedzielę 26 listopada zapraszamy do Trójmiasta (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. Trójmiasto jest jedyną lokalizacją, którą podzieliliśmy na dwa miasta - trzy razy w edycji biegamy w Gdańsku, dwa razy - w Gdyni. Tym razem widzimy się na gdyńskiej trasie.

Trasa - Olsztyn
Biuro zawodów - Olsztyn
Trasa - Trójmiasto
Biuro zawodów - Gdynia
Harmonogram

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Kacper Kirklewski