Trójmiasto

Nie możesz wystartować z nami? Pobiegnij wirtualnie!

24.05.2021

Nie możesz wystartować z nami? Pobiegnij wirtualnie!

Jeśli nie możesz wziąć udziału w naszych zawodach „w realu”, możesz zdobyć medal startując na własnej, 5-kilometrowej trasie. Ważne, by była choć w części przełajowa. Poniżej znajdują się najważniejsze założenia biegania w wersji wirtualnej. Dzieciaki biegają oczywiście na odpowiednio krótszych dystansach - sugerujemy takie, jak na naszych zawodach - od 300m do 2km, ale nie narzucamy ich z góry.

 1. Wirtualne bieganie rozpoczniemy 19 lipca, a zakończymy 31 sierpnia.
 2. Zapisy (LINK) do wirtualnej edycji CITY TRAIL onTour trwają od 20 maja. Rejestracja będzie możliwa do 31 sierpnia.
 3. Po dokonaniu opłaty będziesz miał możliwość udostępnienia w mediach społecznościowych oraz pobrania numeru startowego. Numer można wydrukować i zabrać ze sobą na trasę, ale nie jest to warunek konieczny.
 4. Opłaty startowe są uzależnione od wybranej wersji:
  Pakiet BIEGNĘ DLA SIEBIE – 14,90 zł;
  Pakiet BIEGNĘ PO MEDAL z pamiątkowym medalem oraz numerem startowym – 37,90 zł (w tym koszt wysyłki do paczkomatu).
 5. Podczas zapisów są dostępne dodatkowe gadżety:
  - limitowana biegowa koszulka w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej;
  - limitowana wersja chusty wielofunkcyjnej.
 6. Wirtualna edycja CITY TRAIL onTour to także okazja, by zrobić coś dobrego dla naszej planety! Podczas zapisów będzie możliwość posadzenia kawałka lasu. Dzięki współpracy z Fundacją Las Na Zawsze chcemy posadzić, jak najwięcej m2 lasu! Sam będziesz mógł zdecydować ile m2 lasu posadzimy dzięki Tobie – od 2 do 8 m2 (8-32 zł). Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy!
 7. Warunkiem pojawienia się w klasyfikacji (i otrzymania medalu, jeśli wybierzesz Pakiet BIEGNĘ PO MEDAL) jest przekazanie nam informacji o Twoim biegu / biegu Twojego dziecka lub podopiecznego. Czas możesz rejestrować za pomocą dowolnego urządzenia (zegarek, aplikacja w telefonie). Ważne, abyś mógł nam przesłać link do swojej aktywności lub zdjęcie/zrzut ekranu pokazujący pokonaną trasę, dystans i uzyskany czas. Powyższe kroki będą możliwe w naszym panelu zapisów po zalogowaniu się na konto. Termin przesłania potwierdzenia biegu mija 7 września.
 8. Każde zgłoszenie będziemy weryfikować. Nie będziemy tworzyć klasyfikacji, ale alfabetyczną listę wszystkich biegaczy – oczywiście z wynikami.
 9. Po weryfikacji wyniku będziesz mógł pochwalić się ukończeniem biegu – na swoim koncie znajdziesz wirtualny medal, który będziesz mógł udostępnić na Facebooku lub pobrać na swój komputer.
 10. Pakiety startowe (+ ewentualnie zakupione w trakcie rejestracji gadżety) będą wysyłane za pośrednictwem paczkomatu najpóźniej w ciągu 4 tygodni od przesłania przez Ciebie wyniku.
 11. Jeśli jesteś zapisany na bieg "w realu", ale z jakiegoś powodu nie możesz jednak pobiec w terminie zawodów - możesz przepisać pakiet na wersję wirtualną. Wystarczy, że napiszesz do nas na kontakt@citytrail.pl. 

Regulamin CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden onTour 2021 - wirtualnie


Sponsor tytularny

Partnerzy generalni