Trójmiasto

Gadżety z kolekcji 2021

28.06.2021

Gadżety z kolekcji 2021

Podczas zapisów do naszych letnich biegów jest możliwość dokupienia gadżetów – koszulek w dwóch wersjach kolorystycznych oraz chusty wielofunkcyjnej. Gadżety znajdziecie także w naszym sklepie internetowym.

Jak już niejednokrotnie pisaliśmy - nie wrzucamy do pakietów startowych garści gadżetów, których możecie nie potrzebować lub które mogą nie przypaść Wam do gustu. Raz, że to podnosi koszt pakietu, a zależy nam na tym, by nasze biegi były dostępne dla każdego. A dwa - jest nieekologiczne, bo niechciane gadżety (bywa, że wątpliwej jakości) zazwyczaj zalegają w szafach lub trafiają do śmieci.

Nasz pomysł polega na dodawaniu do zapisów możliwości zakupu gadżetów. Jeśli akurat potrzebujecie dobrej jakościowo i wydaje nam się, że naprawdę ciekawej koszulki do biegania - polecamy zakup tegorocznego t-shirta z kolekcji CITY TRAIL onTour. Do wyboru wersja biała lub granatowa; damska, męska lub dziecięca. Koszulki są polskiej produkcji - to nowa współpraca, ale firma sprawdzona. Cena koszulki damskiej lub męskiej to 64,99 zł, dziecięcej - 54,99 zł. Wśród gadżetów jest też chusta wielofunkcyjna, w cenie 24,99 zł.

Osoby, które są już zapisane na biegi, mogą dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym [kliknij], z opcją odbioru na zawodach. 

 

 

Sponsor tytularny