Trójmiasto

22-23 maja pobiegnijmy w MA+RA+TH+ON!

29.04.2021

22-23 maja pobiegnijmy w MA+RA+TH+ON!

Nie możemy startować w zawodach, ale nie ma powodu, by rezygnować z biegania! Mamy dla Ciebie potężną dawkę motywacji! W weekend 22-23 maja pobiegnijmy razem w MA+RA+TH+ON! To ogólnoświatowe, wirtualne wydarzenie biegowe, do którego wspólnie z Nationale-Nederlanden chcemy Cię przygotować.

Wirtualnie, ale jednak razem. Taka jest idea MA+RA+TH+ON. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę, by wziąć udział w tej zdrowej rywalizacji biegaczy z całego świata (każdy członek drużyny musi przebiec 10,5 km). Masz także szansę, aby dołączyć do międzynarodowej drużyny z aktualnie najlepszym maratończykiem na świecie - Eluidem Kipchoge - na czele!

Jak to działa?

- Rejestrujesz się sam lub w stworzonym przez siebie 4-osobowym zespole.

- Do wyboru masz dwa dni: 22 lub 23 maja 2021. Biegniesz, gdzie chcesz: po okolicy, pobliskim lesie, asfalcie czy górach. Ze swoją drużyną biegniecie "razem", ale wciąż osobno. Każdy z Was pracuje na wspólny wynik. Aby było to możliwe, każdy z Was będzie musiał zainstalować aplikację Strava (przez pierwsze dwa miesiące jest bezpłatna, a po biegu możesz ją odinstalować bez ponoszenia kosztów).

- Wynikiem końcowym jest wspólny czas Twojej drużyny. Zwycięzcy oraz końcowa klasyfikacja pojawią się na stronie wydarzenia 25 maja 2021. Konkurujesz z biegaczami z całego świata, więc możesz być naprawdę dumny, jeżeli Twoja drużyna okaże się najszybszą na świecie. 

Plany treningowe

Nie czujesz się na siłach, by przez niespełna miesiąc przygotować się do udziału w MA+RA+TH+ON? Nie martw się! Przygotowaliśmy 3-tygodniowe plany treningowe. Możesz wybrać trzy cele: 10 km w 60 minut, 10 km w 50 minut oraz Twoje pierwsze 10 km (dla osób początkujących).

Zapisy oraz plany znajdują się na stronie poświęconej WYDARZENIU (kliknij).

Do dzieła!

#RUNASONE

 

Sponsor tytularny