Trójmiasto

Adam Korol po Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury: można się zmęczyć

17.11.2012

Adam Korol po Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury: można się zmęczyć

Mistrz olimpijski i mistrz świata w wioślarstwie - Adam Korol już na mecie potwierdził, że trasa Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury jest wymagająca. W imprezie uczestniczyła także Iwona Guzowska, mistrzyni świata w kickboxingu i boksie zawodowym. Pierwszy na mecie - z wynikiem 18 minut i 15 sekund był Oskar Przysiężny. Najszybsza z pań - Martyna Warda pokonała trasę w 21 minut i 18 sekund. Łącznie w imprezie wzięło udział blisko 200 osób.

- Najbardziej dał się we znaki pierwszy podbieg. Właściwie cały kilometr na początku był pod górę. Można się zmęczyć - mówi Adam Korol, który zajął 10. miejsce. - Uważam, że to duża zaleta trasy. Jest ciekawa i zaskakująca. Polecam.

Zarówno Adam, jak i Iwona najwyraźniej nie zmęczyli się wystarczająco podczas biegu (mimo bardzo dobrych czasów), bo postanowili przebiec trasę drugi raz.

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury odbędą się 15 grudnia. A już w następny weekend czekają nas dwa biegi - w sobotę, 24 listopada pierwsze zawody w Bydgoszczy, a dzień poźniej - w Olsztynie. Zapisy trawają!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni