z

Szczecin

CITY TRAIL w Szczecinie: Janowski i Grzegórzek najlepsi

18.01.2015

CITY TRAIL w Szczecinie: Janowski i Grzegórzek najlepsi

Czwarty bieg Grand Prix Szczecin CITY TRAIL przyciągnął ponad 320 biegaczy. Najlepszy po raz drugi w edycji był Filip Janowski. Wśród pań triumfowała Paulina Grzegórzek. Wynik Filipa to 17:39. Paulina pokonała 5-kilometrową trasę w 21:45. 

Zwycięzcy niedzielnego biegu przybliżyli się do końcowego sukcesu – oboje mają na kontach po dwa zwycięstwa. Przed nami jeszcze jednak dwa biegi, więc nic nie jest jeszcze przesądzone.

Gościnnie w zawodach  wziął udział biegacz z Ukrainy – Maslii Taras, który przyjechał na bieg spontanicznie, bez planu. Jako, że nie posiadał przy sobie gotówki, w opłaceniu startowego pomógł mu znajomy biegacz z Polski. Kolega z Ukrainy odwdzięczył się rewelacyjnym wynikiem - był siódmy na mecie. Jak się okazało, Maslii nie trenuje na co dzień. Tym większe brawa dla naszego ukraińskiego gościa!

Przed biegiem głównym tradycyjnie rywalizowali młodsi zawodnicy – w ramach cyklu dla dzieci i młodzieży – CITY TRAIL Junior. Ileż radości jest w tych biegających dzieciakach! :)

Kolejne zawody w Szczecinie odbędą się 15 lutego. Zakończenie cyklu – 1 marca. A jeszcze dziś wieczorem zapraszamy na wydarzenie Grand Prix Szczecin CITY TRAIL, gdzie odbędzie się specjalny konkurs :) 

WYNIKI biegu głównego znajdziecie TUTAJ.

fot. Piotr Krawczuk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni