Szczecin

Olsztyn, Trójmiasto, Szczecin – zapraszamy po raz czwarty!

13.01.2015

Olsztyn, Trójmiasto, Szczecin – zapraszamy po raz czwarty!

W sobotę, 17 stycznia nad Jeziorem Długim w Olsztynie oraz w niedzielę, 18 stycznia w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i nad Jeziorem Szmaragdowym w Szczecinie odbędą się najbliższe biegi CITY TRAIL. Pamiętajcie, że internetowy panel zapisów przestaje działać zawsze na 3 dni przed biegiem.

Elektroniczne zapisy do sobotnich zawodów zamykamy w środę, o godz. 23:59. Do niedzielnych biegów możecie zapisać się do końca dnia w czwartek. Niezmiennie do listy startowej będziecie mogli dopisać się również w dniu biegu – wtedy opłata startowa wzrośnie do 20 zł.

Poniżej przeczytacie m.in. o funkcjonowaniu biura zawodów w każdym z miast. Uwaga – w biurze zawodów dzień przed biegiem w każdym z miast można odebrać jedynie już OPŁACONE pakiety startowe. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutaj. Osoby, które zapisały się przez internet, ale nie opłaciły startu lub chcą dopiero dopisać się do listy startowej – zapraszamy do biura zawodów w dniu imprezy. Pamiętajcie też, że obsługa sklepów, w których organizujemy biura zawodów nie musi znać odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania, dlatego w sprawie organizacji zawodów KONTAKTUJCIE się z nami :)

Olsztyn

Biuro zawodów w Olsztynie będzie otwarte już w piątek, w SklepieBiegowym.com (Stare Miasto 8) w godz. 13:00-19:00. Wieczorem w dniu biegu na wydarzeniu Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL na facebooku odbędzie się konkurs organizowany wspólnie z klubem Sylwetka, którego to instruktor poprowadzi dla Was rozgrzewkę :)

Lokalizacja i mapa trasy znajduje się TUTAJ.

Trójmiasto (Gdynia)

Odbiór pakietów startowych w Trójmieście będzie możliwy już w sobotę, w SklepieBiegowym.com mieszczącym się w Centrum Handlowym Manhattan (al. Grunwaldzka 82). Godziny otwarcia biura: 13:00-20:00. Wieczorem w dniu biegu na wydarzeniu Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL na facebooku odbędzie się konkurs organizowany wspólnie z Good Luck Club. Trener tegoż klubu przygotuje Was także do biegu podczas rozgrzewki :)

Lokalizacja i mapa trasy znajduje się TUTAJ.

Szczecin

W Szczecinie sobotnie biuro zawodów będzie zorganizowane w sklepie Run Expert przy Placu Lotników, ul. Małopolska 61 w godz. 11:00-15:00. Po biegu na wydarzeniu Grand Prix Szczecin CITY TRAIL będzie na Was czekać konkurs-niespodzianka ;)

Lokalizacja i mapa trasy znajduje się TUTAJ.

Informacje ogólne – dla wszystkich miast

Zgłoszenia do biegów dzieci CITY TRAIL Junior

Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy "dodali" do swojego konta dziecko - muszą pamiętać o potwierdzeniu jego startu na swoim koncie - również najpóźniej na 3 dni przed biegiem. Jak to zrobić? Na koncie, w zakładce „CITY TRAIL Junior” wystarczy wybrać bieg, w którym dziecko będzie startować i zapisać rejestrację. Opłata – symboliczna złotówka jest uiszczana w dniu biegu w biurze zawodów.

Plan minutowy         

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez CITY TRAIL wygląda następująco:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking;
09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:50 – start biegu dzieci kategoria D2;
10:10 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;
11:00 – start biegu głównego Grand Prix CITY TRAIL;
ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Najlepsi podczas poprzednich biegów

Zwycięzcami trzeciego biegu w Olsztynie zostali Wojtek Kopeć z czasem 17:09 i Magda Trzeciak – 19:55. W Trójmieście podczas trzecich zawodów (w Gdańsku) pierwszy na mecie był Michał Rolbiecki – 17:15 oraz Kamila Lulińska wśród kobiet - 22:09. Z kolei w trzecich zawodach w Szczecinie zwycięzcami byli: Filip Janowski (18:07) i Monika Andrzejczak – 20:14.

Do zobaczenia! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni