Szczecin

Bieg Górski na K2

18.09.2013

Bieg Górski na K2

Już w niedzielę 22 września 2013r. w szczecińskim Lasku Arkońskim odbędzie się III edycja Biegu Górskiego na K2. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie K2 Partners to oferta nie tylko dla przełajowców i górali, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą odpocząć od biegania po asfalcie i betonie. Mówiąc krótko ... to impreza zBiegiemNatury! Właśnie dlatego zostaliśmy partnerem biegu na K2.

Zawody na dystansie 8611m (wysokość góry K2) odbędą się w typowo leśno-crossowym terenie na trzech pętlach. W zaciszu ścieżek Lasku Arkońskiego można będzie sprawdzić się na malowniczej trasie obfitującej w liczne podbiegi i zbiegi, schody, korzenie, kamienie i piasek, a w przypadku występowania opadów – także błoto.

Na mecie na wyczerpanych trudami trasy będą oczekiwać medale okolicznościowe, liczne nagrody oraz ciepły poczęstunek i napoje. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach: generalna kobiet i mężczyzn oraz służby mundurowe, także z podziałem na panie i panów.

Regulamin zawodów, przebieg trasy, zgłoszenie uczestnictwa oraz informacje o nagrodach znajdują się na stronie www.k2partners.org.pl. Dodatkowe informacje: tel. 510 991 781, email: info@k2partners.org.pl.

Start biegu: godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do biegania lub kibicowania!