z

Szczecin

Szczecin kolejnym miastem zBiegiemNatury

16.04.2013

Szczecin kolejnym miastem zBiegiemNatury

21 kwietnia ruszają spotkania zBiegiemNatury w Szczecinie. Zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 11:00 nad Jezioro Szmaragdowe, od strony ulicy Kopalnianej.

Trenerami Szczecin zBiegiemNatury będą Monika Andrzejczak, Radek Erkiert, Wojtek Wołowicz iGrzesiek Suplicki, którzy tworzą Klub Biegacza „Puszczyk Bukowy".

Monika Andrzejczak

Swoją przygodę z bieganiem rozpoczęła 10 lat temu. Biega, bo lubi. Bieganie przynosi jej satysfakcję, relaksuje i uspokaja. W trakcie biegu rozmawia ze sobą, poznaje siebie. W wyjściu na trening nie przeszkadza jej brzydka pogoda, wręcz przeciwnie niesprzyjająca aura jeszcze bardziej motywuje i daje jej dużo radości i satysfakcji.  Monika podkreśla, że bieganie dodaje jej dużo energii, co sprawia, że czuje się dobrze każdego dnia. Lubi startować w różnego rodzaju zawodach, rywalizować z innymi i być dumną z siebie, gdy ukończy bieg. Jej małe sukcesy: pierwsza klasa sportowa na 10 km na bieżni, druga klasa sportowa na 5 km na bieżni, drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, trzecie miejsce w Półmaratonie Gryfa.

Radek Erkiert

Jest pomysłodawcą założenia Klubu. "Szefem" całego zamieszania, koordynuje działania klubu. Nie wyobraża sobie życia bez biegania, które pochłania każdą chwilę jego wolnego czasu. Podkreśla, że chce z innymi członkami klubu zrobić coś ciekawego dla Szczecina. Chce, aby Szczecin poczuł bieg natury!

Wojtek Wołowicz

Obecnie biega już wyłącznie dla siebie, rekreacyjnie choć zaczynał 18 lat temu w drugiej klasie szkoły podstawowej. Dziś liczy się dla niego tylko dobra zabawa - nie wyniki, spotkanie ze znajomymi na treningu - nie bicie rekordów. I tym właśnie chciałby zarazić jak najwięcej szczecinian i nie tylko. Bieganie uzupełnia piłką nożną oraz morsowaniem.

Grzesiek Suplicki

Paradoksalnie biega najkrócej z całej czwórki, jednak jego wiedza teoretyczna robi wrażenie. Regularnie uczęszcza na siłownię i korty tenisowe. Zajmuje się układaniem diet dla sportowców i dostosowaniem ich do odpowiedniego treningu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni