Szczecin

W nowym sezonie karnety w jednej wersji

01.08.2022

W nowym sezonie karnety w jednej wersji

Wspominaliśmy, że w sezonie 2022/2023 rewolucji nie planujemy. Ale będą pewne zmiany. Jedna z nich dotyczy rodzajów pakietów startowych. W skrócie – upraszczamy i rezygnujemy z dwóch opcji karnetów. Niezmiennie możliwy jest zapis na pojedyncze biegi. 

Karnety na cały sezon

Od października 2022 karnet oznacza:

  • możliwość startu we wszystkich biegach sezonu w jednej lokalizacji (przypominamy, że jest ich pięć),
  • numer startowy i chip do pomiaru czasu na własność,
  • możliwość jednego bezpłatnego startu w innej z lokalizacji niż ta, której dotyczy karnet,
  • możliwość dokupienia jednego gadżetu ze zniżką (50%) – do wyboru będzie zimowa czapka do biegania, skarpetki lub zestaw książek.

Karnet jest dostępny podczas rejestracji elektronicznej i kosztuje w biegu głównym (5 km) 114,99 zł, a w CITY TRAIL Junior - 49,99 zł.

Rejestracja na pojedyncze biegi

Druga opcja to zapisy na pojedyncze biegi. I tutaj niezmiennie można to zrobić przez internet lub w dniu zawodów. Opłata startowa to 34,99 zł (przy rejestracji elektronicznej) lub 40 zł (w dniu zawodów). W biegach CITY TRAIL Junior wpisowe za pojedynczy start to odpowiednio 14,99 zł lub 20 zł.

Pakiety charytatywne

Kontynuujemy współpracę z Fundacją Las Na Zawsze, zatem każdy z Was podczas rejestracji ma możliwość zakupu pakietu charytatywnego, co oznacza dorzucenie swojej cegiełki do naszej zbiórki. Jej celem jest posadzenie lasu w 2023 roku. Pakiet charytatywny w biegu głównym to +35 zł w przypadku karnetów oraz +15 zł w przypadku zapisów na pojedyncze biegi. W CITY TRAIL Junior te kwoty to odpowiednio +15 zł oraz +5 zł. Osoby, które wybiorą karnety w wersji charytatywnej będą biegały ze specjalnie oznaczonym numerem startowym.

Przypominamy, że zapisy do sezonu 2022/2023 trwają od 3 sierpnia. Pierwsze zawody – zaplanowaliśmy na 8 października. Pełny kalendarz znajduje się TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z REGULAMINEM.

fot. Agata Dudek