Szczecin

Poznań, Lublin, Szczecin i Łódź – zapraszamy!

03.02.2022

Poznań, Lublin, Szczecin i Łódź – zapraszamy!

Lecimy z drugą częścią sezonu! Przed nami jeszcze 20 biegów, a te najbliższe zorganizujemy 5 lutego w Poznaniu i Lublinie oraz 6 lutego w Szczecinie i Łodzi. Elektroniczna rejestracja do biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Zachęcamy do zerknięcia na zapowiedź weekendowych wydarzeń.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z minimami kwalifikacyjnymi do pierwszego, ogólnopolskiego finału - biegu CITY TRAIL Gold, który od będzie się 9 kwietnia w Bydgoszczy.  Szczegóły znajdziecie w TYM newsie.

A jeśli jeszcze nie dołączyliście - koniecznie zerknijcie na nasze facebookowe wydarzenia.

PROMOCYJNA OPŁATA STARTOWA DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW

Mamy niespodziankę dla osób, które jeszcze z nami nie biegały w trwającej edycji. W czwartej i piątej serii można skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

POZNAŃ

Trasa biegu w Poznaniu poprowadzona została ścieżkami nad jeziorem Rusałka, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy plaży miejskiej oraz Restauracji Rusałka - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - parkingi znajdują się zarówno w okolicy biura zawodów/mety, jak i bliżej startu (1-1,5 km od biura zawodów/mety). Trzeba liczyć się z opłatą parkingową. 

Nasze poznańskie biegi wspiera Miasto Poznań. 

LUBLIN

Trasa biegu w Lublinie poprowadzona została ścieżkami nad Zalewem Zemborzyckim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane na polanie w okolicy Kempingu Dąbrowa – tuż przy starcie i mecie - sprawdź lokalizację. Główny parking znajduje się ok. 500m od biura zawodów - za pętlą autobusową Dąbrowa (wjazd od ulicy Osmolickiej).

Nasze lubelskie biegi wspiera Miasto Lublin

SZCZECIN

Nasze biegi w Szczecinie odbywają się w Puszczy Bukowej, nad jeziorem Szmaragdowym. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta w okolicy Zajazdu Szmaragd oraz wzdłuż ulicy Kopalnianej - oczywiście zgodnie z przepisami ruchu drogowego. 

ŁÓDŹ

Łódzkie zawody organizujemy w Parku Baden-Powella. Start, meta oraz biuro zawodów są zlokalizowane w okolic Motodromu. Zapraszamy do zakładki TRASA, lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingach wzdłuż ulic Niciarnianej i Małachowskiego.

fot. Sebastian Nowakowski

Sponsor tytularny