z

Szczecin

Poznań i Szczecin na start!

18.11.2021

Poznań i Szczecin na start!

W najbliższy weekend zapraszamy na dwa biegi – w sobotę, 20 listopada widzimy się w Poznaniu, a w niedzielę, 21 listopada – w Szczecinie.  Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Przypominamy, że na Facebooku funkcjonują wydarzenia dedykowane każdemu z naszych miast – znajdziecie je TUTAJ. Warto dołączyć, bo to miejsce, gdzie publikujemy lokalne aktualności, w tym pierwsze zdjęcia po każdych zawodach.

Klasyfikacja drużynowa – ostatni moment na zgłoszenia

Rejestracja drużyn trwa w każdym z naszych miast do końca dnia drugiego biegu. To oznacza, że dla Poznania zgłoszenia kończą się w najbliższą sobotę, a dla Szczecina - w niedzielę.

Tworzenie drużyny jest bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać z menu znajdującego się po prawej stronie opcję „Zapisy drużyn”. Osoba tworząca drużynę automatycznie zostaje Kapitanem, a to oznacza, że ma za zadanie m.in. rozesłać zaproszenia do drużyny, a także przypilnowanie, aby każdy z zaproszonych biegaczy przyjął zaproszenie i dodatkowo miał na swoim koncie wpisaną nazwę drużyny.

W naszej klasyfikacji drużynowej liczą się zespoły, które składają się z czterech osób – każda z nich musi ukończyć min. trzy biegi (w jednym mieście). W przypadku większej liczby członków, kolejni czterej zawodnicy utworzą kolejny skład (np. CITY TRAIL Team II) itd. Można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Informacje o klasyfikacji zespołowej znajdziecie także w punkcie XI (podpunkt 3) naszego regulaminu.

POZNAŃ – zapraszamy nad jezioro Rusałka

Trasa biegu w Poznaniu poprowadzona została ścieżkami nad jeziorem Rusałka, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy plaży miejskiej oraz Restauracji Rusałka - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - parkingi znajdują się zarówno w okolicy biura zawodów/mety, jak i bliżej startu (1-1,5 km od biura zawodów/mety). Trzeba liczyć się z opłatą parkingową. 

SZCZECIN – tradycyjnie widzimy się nad jeziorem Szmaragdowym

Nasze biegi w Szczecinie odbywają się w Puszczy Bukowej, nad jeziorem Szmaragdowym. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta w okolicy Zajazdu Szmaragd oraz wzdłuż ulicy Kopalnianej - oczywiście zgodnie z przepisami ruchu drogowego. 

Do zobaczenia!

fot. Andrzej Olszanowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni