Łódź

Marka Etixx partnerem CITY TRAIL. Mamy niespodziankę w klasyfikacji drużynowej!

16.03.2015

Marka Etixx partnerem CITY TRAIL. Mamy niespodziankę w klasyfikacji drużynowej!

Etixx Sports Nutrition to jedna z wiodących marek suplementów diety dla sportowców w Europie. Od kwietnia produkty Etixx będą dostępne także w Polsce. Jeszcze zanim trafią do aptek, dostaną je najlepsze drużyny w naszym cyklu! Nagrody w klasyfikacji drużynowej nie były wcześniej zapowiadane.

Marka Etixx została stworzona z myślą o sportowcach wytrzymałościowych. W gamie produktów Etixx znajdziemy suplementy, które wspierają proces treningowy na każdym etapie przygotowań. Wszystkie produkty są poddawane badaniom antydopingowym i posiadają certyfikat Światowej Agencji Antydopingowej.

W każdym z miast CITY TRAIL nagrodzimy po trzy najlepsze drużyny. Za pierwsze miejsce zespół dostanie zestaw produktów Etixx o wartości 750 zł, za drugie – zestaw o wartości 500 zł i za trzecie – 250 zł. W zestawach znajdą się m.in. izotonik, węglowodany, batony i żele energetyczne oraz bidony.

Warto dodać, że jakość i skuteczność produktów Etixx potwierdzają liczni zawodnicy na czele z zawodową drużyną kolarską Etixx-Quick Step. Od 2008 roku Etixx wspiera zarówno w Polsce, jak i na świecie wiele sławnych drużyn oraz sportowców indywidualnych. Jednym z nich jest Michał Kwiatkowski  - aktualny istrz świata  w kolarstwie szosowym.

Od 20 kwietnia produkty Etixx będą dostępne w Polsce - tylko w najlepszych aptekach.