z

Łódź

Nie możesz wziąć udziału w ceremonii zakończenia cyklu? Sprawdź, jak odebrać medal

13.04.2015

Nie możesz wziąć udziału w ceremonii zakończenia cyklu? Sprawdź, jak odebrać medal

Podsumowanie sześciu miesięcy naszych zmagań z rozdaniem pamiątkowych medali i wręczeniem nagród – w każdym z miast - będzie oddzielną imprezą. Ceremonie zakończenia będą odbywać się w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych. Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w uroczystości osobiście, przygotowaliśmy inną możliwość odbioru medalu.

Podczas gali zakończeniowych będziecie mogli wrócić na kilka chwil na trasy naszych biegów – pokażemy prezentacje, zdjęcia i filmy nakręcone podczas zawodów. Podczas ceremonii światło dzienne ujrzy nasza zupełnie nowa inicjatywa! Ale… teraz ani słowa więcej! ;)

Poza dniem ceremonii (terminarz znajduje się TUTAJ) możliwość odebrania pamiątkowego medalu (za ukończenie co najmniej 4 biegów) będzie w SKLEPACH PARTNERSKICH naszego cyklu: SklepieBiegacza.pl, SklepieBiegowym.com, Run Expert oraz sklepie Salomon w Łodzi (salon Goldsport) - oczywiście w godzinach ich otwarcia. Poniżej prezentujemy adresy sklepów w każdym z miast CITY TRAIL:

  • BYDGOSZCZ – SklepBiegacza.pl, ul. Gdańska 140
  • KATOWICE - SklepBiegacza.pl, ul. Kościuszki 62
  • LUBLIN - SklepBiegacza.pl, ul. Fabryczna 2
  • ŁÓDŹ – sklep Salomon, CH Manufaktura, ul. Karskiego 5
  • OLSZTYN - SklepBiegowy.com, ul. Stare Miasto 8
  • POZNAŃ - SklepBiegacza.pl, ul. Słoneczna 67, al. Niepodległości 36
  • SZCZECIN – Run Expert, ul. Małopolska 61
  • TRÓJMIASTO – SklepBiegowy.com (CH Manhattan, ul. Grunwaldzka 82)
  • WARSZAWA - SklepBiegacza.pl, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A, ul. Hanki Czaki 4, al. Komisji Edukacji Narodowej 24A
  • WROCŁAW - SklepBiegacza.pl, ul. Legnicka 62

Medale będą na Was czekać już następnego dnia po ceremonii zakończenia. Odbiór medalu będzie możliwy po okazaniu dokumentu tożsamości. Nie będzie możliwości odebrania medalu za inną osobę. Tak, wiemy, że pewnie nie wszystkim to się spodoba. Ale medale będą dostępne w sklepach przez kilka tygodni, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość odebrania swojego krążka w dogodnym dla siebie czasie. Mimo takiej możliwości – gorąco zachęcamy do udziału w podsumowaniu cyklu. Będzie nam niezwykle miło zobaczyć Was jeszcze raz – w innych niż zazwyczaj strojach, bez czapek i rękawiczek ;)

W przypadku gdy ktoś zajmie nagradzane miejsce, a nie będzie mógł uczestniczyć w ceremonii zakończenia, w sprawie odbioru nagrody prosimy o kontakt mailowy: kontakt@citytrail.pl.

Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania dotyczące cyklu – kierujcie je do nas, nie do pracowników sklepów. Kontakty do nas znajdziecie TUTAJ

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni