Łódź

Oficjalne zakończenia sezonu

25.03.2024

Oficjalne zakończenia sezonu

Już 2 marca rozpoczynamy wręczanie pamiątkowych medali za ukończenie edycji 2023/2024! Przypominamy, że to drugi sezon, podczas którego medale rozdajemy już w dniu ostatniego biegu. Kolejna okazja do odebrania medalu to oficjalne podsumowanie edycji, kiedy to nagrodzimy również najszybsze biegaczki i biegaczy. Nie martw się jeśli żaden z tych terminów nie będzie Ci odpowiadać - medale będą czekać w naszych Punktach Partnerskich przez kilka tygodni.

Wydawanie medali podczas marcowych biegów

Medale za ukończenie co najmniej trzech biegów będziecie mogli otrzymać już w dniu ostatniego biegu w swoim mieście (dla przypomnienia - terminarz biegów znajdziecie tutaj). Tegoroczny medal prezentuje się tak:

Uczestnicy biegów CITY TRAIL Junior będą mogli odbierać medale po zakończeniu biegów dziecięco-młodzieżowych - od godz. 10:15, w specjalnym namiocie, w okolicy którego będzie do dyspozycji podium i tło do pamiątkowych zdjęć. Po medale za ukończenie biegu głównego na 5 km zapraszamy od godz. 11:20. 

W dniu ostatnich zawodów będziemy również wręczać upominki dla Uczestniczek i Uczestników dwóch najmłodszych kategorii CITY TRAIL Junior (kategorie D0 - do 4 lat i D1 - czyli 5-6 lat), w których nie wyłaniamy najszybszych Biegaczek i Biegaczy (nieodebrane upominki będą czekać w Punktach Partnerskich - podobnie, jak medale). Wszystkie pozostałe nagrody (w kategoriach D2, D3, D4, D5 oraz w biegu głównym) będą wręczane w dniu oficjalnego podsumowania

Terminarz podsumowań edycji

Oficjalne zakończenia sezonu zorganizujemy w tym roku w zaprzyjaźnionych Punktach Partnerskich:

Poniżej znajdziecie terminarz naszych oficjalnych podsumowań sezonu:

Harmonogramy podsumowania edycji

Wydawanie medali i nagród (w CITY TRAIL Junior w kategoriach D2, D3, D4 i D5 oraz w biegu głównym) będzie odbywać się w godzinach popołudniowych. W siedmiu lokalizacjach (Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu) rozpoczniemy o godz. 16:30. Natomiast w Katowicach, Olsztynie i Trójmieście nasze wydarzenia będą rozpoczynać się o godz. 16:00, a to za sprawą dodatkowej atrakcji - spotkania autorskiego z naszym spikerem - Łukaszem Panfilem, który niedawno wydał swoją trzecią książkę pt. "Człowiek to jest". Podczas podsumowania sezonu w każdej z lokalizacji będziecie mogli zakupić książkę - z podpisem autora - w promocyjnej cenie - 40 zł. 

Nagrody będziemy wręczać na podium według poniższych harmonogramówBędziemy wdzięczni za przybycie kilka minut wcześniej, tak by dekoracje rozpoczynały się punktualnie. Medale oraz upominki dla juniorów z kategorii D0 i D1 można odbierać przez cały czas trwania naszego wydarzenia.

Do Waszej dyspozycji będzie ścianka oraz podium. Zadbamy także o Fotografów - na pewno będziecie mieć z tego dnia pamiątki :) 

Testy butów On Cloudmonster 2

Po zakończeniu każdego wydarzenia podsumowującego sezon będą odbywać się testy butów On - do Waszej dyspozycji będzie asfaltowy model Cloudmonster 2, zapewniający maksymalną amortyzację, a jednocześnie dynamikę. Zapraszamy od razu po zakończeniu wydawania nagród i medali - o godz. 18:45.

Nagrody

Nieodebrane w dniu podsumowania nagrody zostaną w naszych Punktach Partnerskich do końca kwietnia - ich odbiór będzie możliwy tylko osobiście, po okazaniu dokumentu tożsamości (w godzinach otwarcia danego punktu). Również do końca kwietnia będziecie mogli zgłosić się do Punktów Partnerskich po medale (zarówno w biegu głównym, jak i CITY TRAIL Junior) oraz upominki w kategoriach dziecięcych D0 i D1. Ich odbiór będzie możliwy tylko osobiście (oczywiście w CITY TRAIL Junior nagrody odbierają Opiekunowie). W przypadku braku możliwości odbioru nagrody lub medalu osobiście prosimy o wiadomość e-mail (kontakt@citytrail.pl). 

fot. Paweł Zając