Łódź

Prezentujemy nagrody edycji 2021/2022!

15.03.2022

Prezentujemy nagrody edycji 2021/2022!

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody m.in. ufundowane przez markę Salomon. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

klasyfikacji OPEN nagrodzimy po pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W poszczególnych kategoriach wiekowych – po trzy kobiety i trzech mężczyzn. Przypominamy, że nagrody nie dublują się, a więc jeśli ktoś zajmie np. drugie miejsce w kategorii OPEN, nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

Nagrody oraz medale wręczymy podczas uroczystych gal podsumowujących sezon - terminarz i szczegóły znajdują się TUTAJ.

Przejdźmy do nagród!

Klasyfikacje OPEN

miejsce kat. OPEN kobiet i OPEN mężczyzn – torba/walizka Salomon Clubline Monster Bag + czapka "truckerka" Salomon

II miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – walizka Salomon Clubline Container

III miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – kamizelka do biegania Salomon Adv Skin 12

IV miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – torba Salomon Clubline Duffel Bag

V miejsce kat. OPEN kobiet i mężczyzn – pas do biegania Salomon Sense Pro + czapka "truckerka" Salomon + butelka na wodę wielokrotnego użytku Salomon RECON Bottle 

Kategorie wiekowe

I miejsce w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn zostanie nagrodzone czapkami Salomon Logo + butelkami na wodę wielokrotnego użytku Salomon RECON Bottle.

Za II i III miejsca w kategoriach wiekowych nagrodami są: citytrailowy kubek i kawa (II miejsce) oraz kawa i książka Wydawnictwa Galaktyka (III miejsce).

Klasyfikacja drużynowa

W klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze zespoły w każdym z miast otrzymają nagrody rzeczowe marki Salomon - butelki na wodę wielokrotnego użytku Salomon RECON Bottle, a zwycięskie teamy dodatkowo wrócą z naszych ceremonii z kawą. 

Najstarszy Uczestnik

W każdym z miast nagrodzimy najstarszą osobę (kobietę lub mężczyznę), która ukończy nasz cykl. Nagrodą będzie kawa oraz książka Wydawnictwa Galaktyka.

 CITY TRAIL Junior

W naszym cyklu CITY TRAIL Junior nagrody otrzymują wszyscy sklasyfikowani Uczestnicy dwóch najmłodszych kategorii – D0 i D1. Nagrody są identyczne dla każdego małego Biegacza. Natomiast w kategoriach D2, D3 i D4 nagradzamy miejsca I-III (oddzielnie wśród dziewcząt i chłopców). 

Biegacze startujący w kategoriach D0 i D1 otrzymają w nagrodę za ukończenie cyklu pamiątkowy medal oraz gadżety przygotowane specjalnie na tegoroczną dekorację – chustę wielofunkcyjną i masę piankową.

W kategoriach D2, D3 i D4 nagrodą za miejsca I-III jest izotonik Penco Junior Sport Drink. Zwycięzcy dodatkowo otrzymają bidon Penco oraz chustę wielofunkcyjną.

ZOBACZ TEGOROCZNY MEDAL

SPRAWDŹ DATĘ GALI KOŃCZĄCEJ CYKL W TWOIM MIEŚCIE

PRZECZYTAJ, DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W GALI

SPRAWDŹ, CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁU W GALI

fot. Grzegorz Winnicki

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni