z

Łódź

Minima kwalifikacyjne CITY TRAIL Gold

12.01.2022

Minima kwalifikacyjne CITY TRAIL Gold

Rozważaliśmy kiedyś stworzenie wspólnej klasyfikacji dla wszystkich miast CITY TRAIL. Dzisiaj – po intensywnej pracy nad przygotowaniem minimów naszego ogólnopolskiego biegu CITY TRAIL Gold, który zaplanowaliśmy na 9 kwietnia 2022 - już wiemy, że byłoby to arcytrudne zadanie. Ale, ale! Przedstawiamy czasy, jakie będą dawały przepustkę do udziału w naszym prestiżowym podsumowaniu sezonu 2021/2022! Minima wyliczyliśmy dla wszystkich dwunastu kategorii wiekowych, oddzielnie dla każdej z naszych lokalizacji.

Minima kwalifikacyjne kobiet:


Minika kwaifikacyjne mężczyzn:


Kwalifikację wynikową możecie uzyskać przez cały sezon. Druga opcja kwalifikacji to zajęcie miejsca I-III w kategorii wiekowej.

A już jutro (13 stycznia), o godz. 19:00 zapraszamy na LIVE dotyczący CITY TRAIL Gold. Piotrek Książkiewicz wyjaśni, w jaki sposób zostały wyliczone minima, opowie też o idei tych zawodów i… poinformuje o lokalizacji biegu. Oczywiście odpowiemy na Wasze pytania – możecie już teraz zadać je pod postem z minimami na naszym Facebooku, a odpowiedzi dostaniecie jutro wieczorem.

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni