z

Łódź

Nasze wakacyjne ultramaratony

03.12.2019

Nasze wakacyjne ultramaratony

12 lipca i 8 sierpnia 2020. To terminy naszych biegów ultra. Na początek zapraszamy Was do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na TriCity Trail. Miesiąc później widzimy się w Beskidzie Żywieckim podczas Chudego Wawrzyńca. Zapisy do obu imprez ruszają już 5 grudnia, o godz. 20:00.

TriCity Trail to trzy dystanse: 80, 47 i 21 km. Zawody odbywają się w formule z punktu A do B. najdłuższa z tras rusza w Gdańsku, Maraton+ - w Gdyni, a Półmaraton - w Wejherowie. Meta każdego z biegów będzie zlokalizowana w wejherowskim Parku Miejskim. Zawodom towarzyszą biegi dla dzieci i młodzieży - TriCity Trail Junior. Po więcej informacji zapraszamy na www.tricitytrail.pl. 

Chudy Wawrzyniec to jeden z najstarszych biegów górskich w Polsce. W naszych rękach jest od roku, a edycja 2020 będzie drugą przez nas organizowaną. Proponujemy 100, 80 i 50 km. Młodsza siostra Chudego to Mała Rycerzowa - liczy 20 km. Każdy z dystansów startuje w Rajczy i kończy się w Ujsołach. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych - Chudy Hulajnik to biegi dziecięco-młodzieżowe. Strona imprezy: www.chudywawrzyniec.pl. 

Zapisy ruszą w czwartek, 5 grudnia, o godz. 20:00, ale już teraz można założyć konto w naszym PANELU ZGŁOSZEŃ (kliknij).

fot. Karolina Krawczyk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni