z

Łódź

Druga edycja naszego Plebiscytu!

05.02.2018

Druga edycja naszego Plebiscytu!

W środę, 31 stycznia ruszamy z głosowaniem na Najlepszego Biegacza 2017 roku! Plebiscyt wprowadziliśmy w życie przed rokiem, aby wyróżnić i nagrodzić czołowych zawodników startujących w naszych zawodach. Przedstawiamy nazwiska osób nominowanych oraz zasady głosowania.

Dwuetapowe głosowanie

Głosowanie w plebiscycie będzie podzielone na dwa etapy. W pierwszym to Wy będziecie oddawać swoje głosy na naszym facebookowym profilu. Post ze zdjęciami każdej z nominowanych osób zostanie opublikowany w środę, 31 stycznia o godz. 9:00 i to będzie początek głosowania. Oddanie ważnego głosu polega na kliknięciu któregokolwiek z dostępnych przycisków reakcji (np. „Lubię to”) pod zdjęciem kandydata. Na podstawie liczby kliknięć zostanie stworzona klasyfikacja, w której kandydatom zostaną przyznane miejsca od 1. do 10. Za przyznane miejsce kandydaci otrzymają punkty: 1. miejsce – 10 punktów, 2. miejsce – 9 punktów, … , 10. miejsce – 1 punkt. 5. Głosowanie potrwa do 8 lutego do godz. 21:00.

Drugi etap to głosowanie jury, które ustali swoją klasyfikację i na jej podstawie również zostaną przyznane punkty: 1. miejsce – 10 punktów, 2. miejsce – 9 punktów, … , 10. miejsce – 1 punkt. Jury będzie się sugerować własnym subiektywnym zdaniem, a także komentarzami Uczestników Plebiscytu – czyli Waszymi :) Dodatkowo pięć osób, które napiszą najciekawsze komentarze zachęcające do oddania głosu na Kandydata nagrodzimy oficjalnymi kubkami CITY TRAIL.

Wyniki plebiscytu ogłosimy 13 lutego o godz. 20:00 na stronie na Facebooku oraz www.

Kandydaci

Kandydatów do tytułu Najlepszego Biegacza w 2017 roku jest dziesięciu. Nominacje zostały przyznane za osiągnięcia na biegowych trasach - niezależnie od specjalizacji zawodnika. Braliśmy pod uwagę wyniki ze wszystkich możliwych imprez biegowych: zawodów na bieżni, biegów ulicznych, biegów górskich, biegów ultra rozegranych w 2017 roku. Co ważne, kandydat nie musiał potwierdzić wysokiej formy podczas naszych zawodów, ale warunkiem było uczestnictwo w co najmniej dwóch biegach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden lub CITY TRAIL onTour w roku 2017.

Do tytułu Najlepszego Biegacza w 2017 roku zostali nominowani:

Wicemistrzyni Polski w biegu ulicznym na 5 km oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 10 km.

Wicemistrz Polski w biegach przełajowych.

Mistrz Polski Juniorów w biegu na 5000 m oraz na 2000 m z przeszkodami. Ósmy zawodnik Mistrzostw Europy Juniorów w biegu na 3000 m z przeszkodami.

Mistrz Polski w Biegu Alpejskim oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w Długodystansowym Biegu Górskim. Jest zawodnikiem, który jako jeden z nielicznych regularnie biega poniżej 15 minut na naszej trasie - w roku 2017 granicę 15 minut "złamał" 3 razy.

Młodzieżowy Mistrz Polski w biegu na 3000 m z przeszkodami. Uczestnik Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych.

Młodzieżowy Mistrz Polski w biegu na 10 000 m. Brązowy medalista Mistrzostw Polski na 5000 m. Wicemistrz Wojska Polskiego w Półmaratonie.

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w półmaratonie.

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 5 km oraz na 10 000 m.

Halowy mistrz Polski w biegu na 3000 m, wicemistrz Polski w półmaratonie, brązowy medalista Mistrzostw Polski na 10 000 m.

Młodzieżowa Mistrzyni Polski w Biegach Przełajowych, brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski na 3000 m z przeszkodami.

Nagrodą główną za tytuł Najlepszego Biegacza 2017 roku w Plebiscycie CITY TRAIL będzie 2000 zł w gotówce. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca 2-5 dostaną nagrody w wysokości 500 zł. Każdy będzie uhonorowany pamiątkową statuetką. Wręczenie nagród odbędzie się podczas ceremonii kończących edycję.

Zachęcamy do śledzenia naszego plebiscytu oraz udziału w głosowaniu – to także od Was zależy ostateczny wynik konkursu!

Patronat medialny nad plebiscytem objęły redakcje: miesięcznika Bieganie oraz serwisów Polska Biega i runandtravel.

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni