z

Łódź

Przedłużamy termin zgłaszania drużyn!

31.10.2017

Przedłużamy termin zgłaszania drużyn!

314 zespołów jest aktualnie zgłoszonych do rywalizacji drużynowej. Ale ta lista może się jeszcze wydłużyć, bowiem przedłużamy czas na rejestrację do 7 listopada (godz. 23:59). Po tym terminie nie będzie możliwości wprowadzenia już żadnych zmian w składach.

Najwięcej zgłoszonych drużyn mamy w Poznaniu (43), Warszawie (43) i Szczecinie (39). Najmniej – w Katowicach i Lublinie (po 21). Najliczniejszym jest z kolei team Wieczorne Bieganie w Szczecinie – 43 uczestników. Tuż za nim plasuje się Stay Insane z Lublina – 42 biegaczy, a dalej Night Runners w Poznaniu – 41 zawodników.

Jak zgłosić drużynę?

Rejestracji drużyny dokonuje kapitan, który najpierw tworzy drużynę w panelu uczestnika na swoim koncie. Następnie kapitan rozsyła zaproszenia do drużyny do poszczególnych zawodników (w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailem, udostępniając na forum, udostępniając w grupie na Facebook'u itp.). Zawodnik zostanie dodany do drużyny po zaakceptowaniu zaproszenia.

Każdy z zawodników zgłoszonych do drużyny ma obowiązek wpisania jej nazwy w rubryce "klub" w panelu użytkownika (jako jedynej lub jednej z kilku, np.: "CITY TRAIL Team / AZS AWF Warszawa"). Brak klubu może skutkować nawet dyskwalifikacją drużyny. Pamiętajcie, że można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Zasady punktacji drużynowej znajdziecie w pkt. 11 Regulaminu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni