z

Łódź

Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku!

30.01.2017

Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku!

Pomysł stworzenia atrakcyjnej formy pokazania czołowych zawodników startujących w naszym cyklu kiełkował w naszych głowach od wielu miesięcy. Czas wprowadzić go w życie! W poniedziałek, 30 stycznia 2017 startuje głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku! Przedstawiamy nazwiska osób nominowanych oraz zasady konkursu.

Dwuetapowe głosowanie

Głosowanie w plebiscycie będzie podzielone na dwa etapy. W pierwszym to Wy będziecie oddawać swoje głosy na naszym facebookowym profilu. Post konkursowy ze zdjęciami każdej z nominowanych osób zostanie opublikowany w poniedziałek, 30 stycznia o godz. 9:00 i to będzie początek głosowania. Oddanie ważnego głosu polega na kliknięciu któregokolwiek z dostępnych przycisków reakcji (np. „Lubię to”) pod zdjęciem kandydata. Na podstawie liczby kliknięć zostanie stworzona klasyfikacja, w której kandydatom zostaną przyznane miejsca od 1. do 10. Za przyznane miejsce kandydaci otrzymają punkty: 1. miejsce – 10 punktów, 2. miejsce – 9 punktów, … , 10. miejsce – 1 punkt. 5. Głosowanie potrwa do 9 lutego do godz. 22:00.

Drugi etap to głosowanie jury, które ustali swoją klasyfikację i na jej podstawie również zostaną przyznane punkty: 1. miejsce – 10 punktów, 2. miejsce – 9 punktów, … , 10. miejsce – 1 punkt. Jury będzie się sugerować własnym subiektywnym zdaniem, a także komentarzami Uczestników Plebiscytu – czyli Waszymi :) Dodatkowo pięć osób, którze napiszą najciekawsze komentarze zachęcające do oddania głosu na Kandydata nagrodzimy oficjalnymi kubkami CITY TRAIL.

Wyniki plebiscytu ogłosimy 13 lutego o godz. 12:00 na stronie na Facebooku oraz www.

Kandydaci

Kandydatów do tytułu Najlepszego Biegacza CITY TRAIL w 2016 roku jest dziesięciu. Nominacje zostały przyznane za osiągnięcia na biegowych trasach niezależnie od specjalizacji zawodnika. Braliśmy pod uwagę wyniki ze wszystkich możliwych imprez biegowych: zawodów na bieżni, biegów ulicznych, biegów górskich, biegów ultra. Co ważne, kandydat nie musiał potwierdzić wysokiej formy podczas naszych zawodów, ale warunkiem było uczestnictwo w co najmniej dwóch biegach w roku 2016.

Do tytułu Najlepszego Biegacza CITY TRAIL w 2016 roku zostali nominowani:

Dariusz Boratyński

Medalista Mistrzostw Polski Juniorów – na 5000m (brąz) i w przełajach (srebro). Zajął bardzo dobre – 23. miejsce w przełajowych mistrzostwach Starego Kontynentu.

Agnieszka Gortel-Maciuk

Zwyciężczyni maratonu w Poznaniu (2:35:41). Siódma zawodniczka prestiżowego maratonu w Houston (2:33:19). Wysoka forma utrzymywana od wielu lat.

Artur Jabłoński

Świetnie łączy starty na stosunkowo krótkich dystansach z biegami ultra i górskimi. W 2016 roku zwyciężył w Supermaratonie Gór Stołowych, biegu na dystansie 64km podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy oraz w biegu Gorce Trail (43 km).

Monika Kaczmarek

Wysoka forma potwierdzana w wielu biegach ulicznych w trakcie sezonu. Trzecia zawodniczka mistrzostw Polski w maratonie (2:55:04).

Artur Kern

Nominacja za złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Seniorów na dystansie 3000m.

Aneta Konieczek

W 2016 roku ustanowiła rekord Polski juniorów dystansie 3000m z przeszkodami (10:00,58). Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów na 2000 z przeszkodami, srebrna na 1500m, brązowa podczas przełajowych mistrzostw kraju w swojej kategorii wiekowej. Zajęła 9. miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów na dystansie 3000m z przeszkodami oraz 21. miejsce w przełajowych mistrzostwach Europy.

Angelika Mach

Nominacja za brązowy medal mistrzostw Polski seniorów na 10000m oraz za ukończenie ORLEN Maratonu jako pierwsza Polka (2:37:13). Dwukrotnie poprawiała rekord warszawskiej trasy CITY TRAIL.

Dominika Napieraj

Nominacja za wartościowe wyniki na dystansach 3000m – 9:04,54, 10km – 32:22 (Manchester), w półmaratonie – 1:12:07 (Lizbona) oraz debiut w Diamentowej Lidze (Birmingham). Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów na 5000m.

Artur Olejarz

Jako jedyny został nominowany za sukcesy w CITY TRAIL – niekwestionowane zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w dwóch miastach: Olsztynie i Szczecinie (10 wygranych biegów), poparte wartościowymi wynikami w biegach ulicznych, m.in. 14:26 na 5km w Biegu Ursynowa.

Tomasz Osmulski

Wielokrotny zwycięzca biegów ulicznych. Nominacja za brązowy medal przełajowych Mistrzostw Polski Seniorów.

Nagrodą główną za tytuł Najlepszego Biegacza 2016 roku w Plebiscycie CITY TRAIL będzie 2000 zł w gotówce. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca 2-5 dostaną nagrody w wysokości 500 zł. Każdy będzie uhonorowany pamiątkową statuetką. Wręczenie nagród odbędzie się podczas ceremonii kończących edycję.

Zachęcamy do śledzenia naszego plebiscytu oraz udziału w głosowaniu – to także od Was zależy ostateczny wynik konkursu!

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ

Zaczynamy gosowanie w plebiscycie! Wybieramy osob, ktra w 2016 roku startowaa w naszych zawodach, ale przede...

Opublikowany przez CITY TRAIL na 29 styczeń 2017

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni