z

Łódź

Świąteczny konkurs. Dla dzieci!

23.12.2016

Świąteczny konkurs. Dla dzieci!

Cześć dzieciaki! Podczas naszych zawodów rozpiera Was energia. Pomyśleliśmy, że część z niej możecie wykorzystać na zrobienie pracy plastycznej, która będzie pokazywać, z czym kojarzy się Wam się CITY TRAIL. Możecie rysować, wyklejać, lepić z plasteliny! Forma dowolna! Trzy najciekawsze prace nagrodzimy super butami!

Czas na przesyłanie prac macie od 24 do 31 grudnia 2016. Swoje dzieła przekażcie rodzicom lub opiekunom, by zrobili zdjęcie i wysłali je do nas mailem na adres media@citytrail.pl. Koniecznie przypomnijcie rodzicom lub opiekunom, by w treści wiadomości do nas napisali Wasze imię, nazwisko, wiek oraz podali miejsce i datę zawodów CITY TRAIL Junior, w których startowaliście.

W trakcie trwania konkursu na naszym profilu na Facebooku pojawi się album ze zdjęciami prac, które do nas dotrą. Będziecie mogli pochwalić się nimi przez kolegami i koleżankami!

W ciągu 7 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń na naszej stronie www.citytrail.pl oraz na Facebooku opublikujemy nazwiska trójki zwycięzców. Nagrodami będą buty marki Salomon!

Do dzieła!

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni