z

Łódź

Zimowa Łódź

18.12.2016

Zimowa Łódź

W trzecim biegu w łódzkim Parku Baden-Powella zwycięstwo odnieśli Wojciech Sowik i Zuzanna Mokros. W zawodach wystartowało 422 dorosłych biegaczy i ponad 120 uczestników cyklu CITY TRAIL Junior. 

Najlepsza wśród pań – Zuzanna Mokros potrzebowała na pokonanie trasy 18:16. Drugie miejsce zajęła Monika Kaczmarek – 19:16, a trzecie – Natalia Grzegorczyk – 19:22.

Dzisiejszy zwycięzca – Wojciech Sowik uzyskał czas 15:12. Drugi był Maciej Nitka – 15:24, a trzeci – Błażej Skowroński – 16:39.

W trwającej edycji biegacze rywalizują na nowej trasie. Kolejni zawodnicy potwierdzają, że to zmiana wyszła na dobre. - Dziś dołączyłem do tegorocznej rywalizacji CITY TRAIL. Bardzo podoba mi się nowa trasa i nowa lokalizacja startu oraz mety. A dzisiaj dodatkowego uroku dodał zawodom padający śnieg – mówił po biegu Krzysztof - od kilku lat startujący w zawodach CITY TRAIL.

Wielu biegaczy wpisuje starty w naszych przełajowych „piątkach” w swój plan treningowy. - W CITY TRAIL startuję od dwóch sezonów, ale ten jest pierwszym, w którym włączyłem się do rywalizacji w całym cyklu - mówi jeden z zawodników – Grzegorz. - Zawody wpisałem ze swoim trenerem do zimowych przygotowań do wiosennego maratonu. Szybkie przełajowe 5km z dwoma podbiegami to bardzo dobre urozmaicenie zimowych treningów.

Kolejny bieg w Łodzi już 8 stycznia. Tymczasem jeszcze dzisiaj na wydarzeniu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Łódź odbędzie się konkurs z pakietem startowym na jedną z naszych Imprez Partnerskich do wygrania.

Biegi CITY TRAIL Junior są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

WYNIKI biegu głównego znajdziecie TUTAJ.

fot. Sebastian Nowakowski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni