Łódź

Niespodzianka od Etixx w drugiej kolejce naszych biegów

07.10.2015

Niespodzianka od Etixx w drugiej kolejce naszych biegów

Podczas wszystkich 10 imprez CITY TRAIL w drugiej turze (która rozpoczyna się już w najbliższą sobotę – 10 października) każdy z biegaczy otrzyma w bufecie baton Etixx High Protein Bar :)

Etixx High Protein Bar to baton wysokobiałkowy  przeznaczony głównie do treningu wzmacniającego. Białko działa osłonowo na działające mięśnie zarówno przed jak i po treningu. 40 % zawartość białka w batonie skutecznie przeciwdziała efektom przetrenowania, dlatego też również może być stosowana w treningu wytrzymałościowym. Podaż białka warunkujemy rodzajem treningu i wagą ciała.

Przypominamy, że podczas wszystkich naszych imprez serwujemy Etixx Isotonic Powder – napój izotoniczny przeznaczony podczas treningu sportowego. Dlaczego warto pić izotonik? - Duża dawka elektrolitów, które znajdziemy w napoju Etixx Isotonic Powder pomaga w zachowaniu równowagi gospodarki wodnej organizmu, a odpowiednie proporcje węglowodanów dają zastrzyk energii i pomagają w szybszym przyswajaniu napoju – mówi Daniel Wójcik, brand manager marki Etixx. - Nasz napój jest idealny podczas każdego rodzaju treningu. W zależności od warunków zewnętrznych należy używać między 500ml a 1l izotonika.

Smacznego! ;)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni