Łódź

Książka „Szczęśliwi biegają ultra” Biegową Książką Roku. Mamy konkurs!

17.09.2015

Książka „Szczęśliwi biegają ultra” Biegową Książką Roku. Mamy konkurs!

Książka Magdy Ostrowskiej-Dołęgowskiej i Krzyśka Dołęgowskiego „Szczęśliwi biegają ultra” (Wydawnictwo Galaktyka) zwyciężyła w plebiscycie na Najlepszą Biegową Książkę roku 2015 podczas VI Festiwalu Biegowego w Krynicy Górskiej.

Festiwal Biegowy to jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce. W Krynicy spotkali się biegacze z całej Polski – amatorzy i zawodowcy – by rywalizować w różnych konkurencjach.

Nagrodzeni zostali nie tylko sportowcy. W piątek, 11 września 2015 roku odbyła się gala, podczas której oprócz Biegowego Wydarzenia Roku oraz Biegowego Dziennikarza Roku, po raz pierwszy wybierano Biegową Książkę Roku.

Kapituła, składająca się z 9 jurorów związanych z bieganiem, spośród 22 tytułów biegowych, jakie pojawiły się na rynku wydawniczym w 2015 roku, wybrała zwycięzcę - książkę „Szczęśliwi biegają ultra”.

O książce pisaliśmy już w maju, a dziś mamy dla Was konkurs. Do wygrania 3 książki „Szczęśliwi biegają ultra”, a zadanie konkursowe polega na:

  1. Polubieniu profilu CITY TRAIL na facebooku;
  2. Wysłaniu na adres: media@citytrail.pl odpowiedzi na pytanie: Co najbardziej motywuje Cię do biegania? Odpowiedź powinna być tekstowa, ale dodatkowo może zawierać zdjęcie, grafikę, kolaż, film itp.

Konkurs potrwa od 17.09.2015 do 22.09.2015, do godz. 23:59. Rozwiązanie konkursu zostanie opublikowane na stronie CITY TRAIL na facebooku w ciągu dwóch dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń. REGULAMIN konkursu dostępny jest tutaj.  

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni