z

Gdynia

Prezentacja trenerów Gdynia zBiegiemNatury

12.04.2013

Prezentacja trenerów Gdynia zBiegiemNatury

Już w najbliższą niedzielę nasza akcja rusza w kolejnym mieście. Do Bydgoszczy, Gdańska, Olsztyna, Poznania i Wrocławia dołączy Gdynia! Na początek przedstawiamy naszych trenerów Dominikę i Jacka.

Dominika Zakrzewska

Przygodę z bieganiem rozpoczęła mając 14 lat. Jak mówi do biegania ciągnęło ją od dziecka, ale zanim przekonała się, że to jest TO musiała spróbować także innych sportów. Nigdy nie trzeba było jej zmuszać do trenowania, ale zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony rodziców. Biegowa pasja trwa do dziś, dlatego Dominika cieszy się, że będzie mogła zarażać nią innych podczas spotkań zBiegiemNatury. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Gdańskim.

Jacek Kowalczyk

Ze sportem związany w zasadzie od zawsze. Od 1994 roku trenuje biegi na orientację. Reprezentant Polski, medalista Mistrzostw Polski. Aktualnie jest zawodnikiem klubu UKS Azymut 45 Gdynia i Täby OK (Szwecja). W ostatnim czasie poza pracą zawodową i przygotowaniami do sezonu aktywnie działa przy organizacji imprez sportowych i treningów grupowych. 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni