Grand Prix

15.10.2012

Grand Prix
Cykl Grand Prix zBiegiemNatury to comiesięczna rywalizacja na dystansie 5 kilometrów. W każdym z miast w których obywa się nasza akcja mamy wytyczoną trasę, z którą zapoznać możecie się podczas cotygodniowych spotkań, a raz w miesiącu sprawdzić swoje aktualne możliwości.

5 kilometrów to dystans na którym swoich możliwości może spróbować każdy, nawet początkujący biegacz. A cykliczność imprezy pozwoli sprawdzać nam aktualną formę w okresie zimowym, który zazwyczaj dla biegaczy jest czasem przygotowań do wiosennych biegów.

Rywalizować będziemy w 5 startach od listopada do marca, a żeby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu należy wziąć udział w co najmniej 4 z 5 biegów. Poza biegiem głównym na dystansie 5 kilometrów, odbywać się będą również biegi dla dzieci i młodzieży oraz marsze Nordic Walking.

Oprócz klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn, współzawodniczyć będziemy w 12 kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji drużynowej, zapowiada nam się więc naprawdę ciekawa zima... Szczegóły dotyczące Grand Prix znaleźć można w regulaminie imprezy.

Zaczynamy już 3 listopada w Poznaniu. W kolejną sobotę – 10 listopada zapraszamy do Wrocławia, następnie do Gdańska – 17 listopada, 24 listopada – do Bydgoszczy, a dzień później – 25 listopada do Olsztyna.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni