z

Miejsca spotkań zBiegiemNatury

14.06.2013

Miejsca spotkań zBiegiemNatury

Stali bywalcy zapewne doskonale znają miejsca, w których odbywają się zajęcia z trenerami zBiegiemNatury, przyszłym Uczestnikom, przybliżamy nasze lokalizacje.

W Bydgoszczy spotkania odbywają się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek". Miejsce zbiórki znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Hipicznej i Rekreacyjnej. Czekają na Was nasi trenerzy - Aleksandra Gierat i Michał Brzeziński

Gdańsku zBiegiemNatury to spotkania w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Miejsce zbiórki znajduje się przy wejściu do lasu od ulicy Jeleniej. Nasi trenerzy to Marta Krawczyńska i Marcin Richert.

W Gdyni spotykamy się również na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce zbiórki znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Małokackiej i Olimpijskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego w Gdyni. Biegają z Wami Dominika Zakrzewska i Jacek Kowalczyk.

W Olsztynie biegamy na trasach wokół Jeziora Długiego, miejsce zbiórki znajduje się przy kładce "Żubra", ul. Leśna. Do uczestnictwa w spotkaniach zachęcają trenerzy - Monika Jackiewicz i Paweł Pszczółkowski.

W Poznaniu również biegamy wokó jeziora - Rusałka. Miejsce zbiórki znajduje się przy wiadukcie kolejowym nieopodal stadionu lekkoateltycznego Olimpii. Czekają na Was Monika Kinowska i Piotr Karolczak.

Szczecin biega nad Jeziorem Szmaragdowym, zbiórka od strony ulicy Kopalnianej. Trenerzy: Monika Andrzejczak, Grzesiek Suplicki, Radek Erkiert, Wojtek Wołowicz.

W Szczecinku spotykamy się przy wiacie na Świątkach, ul. Stanisława Staszica. Trenerzy to Jolanta Leśniewska i Maciej Wiórek. Ważne – w Szczecinku spotkania odbywają się o 11:00!

We Wrocławiu spotkania odbywają się w Parku Grabiszyńskim. Miejsce zbiórki znajduje się przy górce od strony ulicy Racławickiej. Nasi trenerzy to Weronika Machowska i Jacek Bocian.

Do zobaczenia!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni