z

zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice za nami

06.05.2013

zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice za nami

W sobotę, 4 maja w Koszalinie odbył się pierwszy niezależny (poza cyklem Grand Prix) bieg zBiegiemNatury. Głównym organizatorem imprezy było Nadleśnictwo Karnieszewice. Ekipa zBiegiemNatury była jednym ze współorganizatorów.

W biegach na 3,33 i 10 km oraz marszu na orientację łącznie wzięło udział około 300 osób. Frekwencja bardzo mile nas zaskoczyła. - Zdecydowanie poprawiliśmy dotychczasowy rekord frekwencji biegów organizowanych w leśnej części Koszalina. Jednocześnie po raz pierwszy udało nam się poprowadzić bieg w mniej znanej biegaczom części lasu – podkreślają organizatorzy z Nadleśnictwa Karnieszewice.

Na mecie uczestnicy biegów otrzymali piękne drewniane medale oraz pamiątkowe koszulki. Rozlosowano także mnóstwo okolicznościowych nagród.

Z powodu problemów technicznych firmy odpowiedzialnej za pomiar czasu z którą współpracowaliśmy, w wynikach biegu mogą pojawiać się błędy, za co z góry przepraszamy. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać na adres: kontakt@citytrail.pl. Wyniki będziemy oczywiście na bieżąco aktualizować.

Wyniki znajdują się TUTAJ.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni