z

Zapraszamy do Niepołomnic

10.04.2013

Zapraszamy do Niepołomnic

Pierwsza edycja zawodów zBiegiemNatury za nami, nie oznacza to, że rezygnujemy ze startów! Tym razem zachęcamy do wybrania się 14 kwietnia do Puszczy Niepołomickiej koło Krakowa. Do pokonania będzie półmaraton i 10 km. Zorganizowany będzie również Pierwszy Bieg Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji  Lasów Państwowych w Krakowie. Dlaczego warto wziął udział w wydarzeniu? Chociażby dla wyjątkowo malowniczych zakątków Puszczy!

Na wszystkich, którzy dobiegną do mety czekać będą piękne medale, a na zwycięzców dodatkowo nagrody i puchary. Całe zaplecze zawodów usytuowane będzie na Polanie Przyborów, w środku Puszczy, tam również, przy Drodze Królewskiej, zostanie zorganizowany parking dla samochodów. Start biegów przewidziany jest na godz. 11:00.

Zapisy elektroniczne zostały zakończone, można się będzie zapisywać także w biurze zawodów 13 lub 14 kwietnia. Wszelkie informacje szczegółowe oraz Regulamin Zawodów dostępne są na stronie: www.maratonypolskie.pl

Organizatorami imprezy są PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice, Urząd Miasta i gminy w Niepołomicach ProRunners -Organizator Sportowych Imprez Biegowych.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni