z

Zakończenia w Bydgoszczy, Gdańsku i Olsztynie!

02.04.2013

Zakończenia w Bydgoszczy, Gdańsku i Olsztynie!

Czas na podsumowania cykli Grand Prix zBiegiemNatury. Już dzisiaj (wtorek, 2 kwietnia) odbędzie się ceremonia zakończenia w Bydgoszczy. Dalej udamy się do Gdańska i Olsztyna, aby tam również wręczyć nagrody i pamiątkowe medale dla naszych uczestników.

W klasyfikacji generalnej cyklu nagrodzimy trzy najlepsze kobiety oraz trzech najlepszych mężczyzn bonami o wartości: 1 miejsce – 1000zł, 2 miejsce – 700zł, 3 miejsce – 500zł, w kategoriach wiekowych: 1 miejsce – 300zł, 2 miejsce – 200zł, 3 miejsce – 100zł. Bony będzie można zrealizować w SklepieBiegowym.com na sprzęt marki Salomon.

Bydgoszcz
Ceremonia odbędzie się we wtorek 2 kwietnia o godzinie 18:00 – w sali konferencyjnej stadionu Zawiszy Bydgoszcz, który znajduje się w sąsiedzctwie Myślęcinka w którym odbywały się nasze zawody. 

Gdańsk
Ceremonia odbędzie się w środę 3 kwietnia o godzinie 18:30 – w sali kongresowej gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, przy ul. Kazimierza Górskiego 1 . Wspomiana sala znajduje się w budynku głównym uczelni.

Patronat nad Ceremonią Zakończenia Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury objął Rektor prof. nadzw. dr hab. Waldemar Moska.

Olsztyn
Ceremonia odbędzie się w czwartek 4 kwietnia o godzinie 18:30 – w auli Gimnazjum Akademickiego, tego samego w którym wczęsniej mieściło się biuro zawodów naszego cyklu.

Plan Ceremonii Zakończenia Grand Prix zBiegiemNatury:
- prezentacja podsumowująca cykl;
- nagradzanie zwycięzców biegów dziecięco-młodzieżowych;
- nagradzanie zwycięzców klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn;
- wręczenie pamiątkowych medali i nagradzanie kategorii wiekowych – począwszy od kategorii kobiet K60+, aż do najmłodszej kategorii mężczyzn: M16;
- nagradzanie zwycięzców klasyfikacji drużynowej;
- informacje na temat przyszłości akcji zBiegiemNatury;
- pokaz filmu „zBiegiemNatury od kuchni”.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda oficjalne zakończenie cyklu Grand Prix, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Zakończenie III GP Poznania. 

Wyniki klasyfikacji generalnych cykli w Bydgoszczy, Trójmieście i Olsztynie znajdują się już na naszej stronie.

Ukończyłeś tylko 2 lub 3 biegi, a chciałbyś otrzymać pamiątkowy medal? Skontaktuj się z nami!

Do zobaczenia!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni