z

Ceremonie zakończenia Grand Prix - Wrocław i Poznań

26.03.2013

Ceremonie zakończenia Grand Prix - Wrocław i Poznań

Czas na podsumowania cykli Grand Prix zBiegiemNatury. Już w środę odbędzie się pierwsza ceremonia zakończenia – we Wrocławiu, a dzień później w Poznaniu.

Podczas ceremonii wręczymy pamiątkowe medale wszystkim, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi Grand Prix zBiegiemNatury, a także nagrodzimy zwycięzców. W klasyfikacji generalnej cyklu trzy najlepsze kobiety oraz trzech najlepszych mężczyzn otrzyma bony o wartości: 1 miejsce – 1000zł, 2 miejsce – 700zł, 3 miejsce – 500zł, w kategoriach wiekowych: 1 miejsce – 300zł, 2 miejsce – 200zł, 3 miejsce – 100zł.

Wrocław
Ceremonia odbędzie się w środę 27 marca o godzinie 19:00 – w auli wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wspomniana aula mieści się w budynku P-4, który znajduje się na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego przy al. I.J. Paderewskiego 35. Można dojechać  również od strony ul. Mickiewicza 62, znajduje sie tam druga brama wjazdowa, po jej przejechaniu należy skręcić w prawo  i kierować się na budynek Domu Studenckiego , budynek P-4 znajduje się po lewej stronie -trzeci budynek).

Patronat nad Ceremonią Zakończenia Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury objął Rektor AWF profesor dr hab. Juliusz Migasiewicz.

Poznań
Ceremonia odbędzie się w czwartek 28 marca o godzinie 18:00 – w auli poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, przy ul. Królowej Jadwigi 27/39. Aby bez problemu trafić do auli najlepiej skorzystać z wejścia od strony ul. Droga Dębińska.

Patronat nad Ceremonią Zakończenia Grand Prix Poznań zBiegiemNatury objął Rektor AWF prof. dr hab. med. Jerzy Smorawiński.

Plan Ceremonii Zakończenia Grand Prix zBiegiemNatury:
- prezentacja podsumowująca cykl;
- nagradzanie zwycięzców biegów dziecięco-młodzieżowych;
- nagradzanie zwycięzców klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn;
- wręczenie pamiątkowych medali i nagradzanie kategorii wiekowych – począwszy od kategorii kobiet K60+, aż do najmłodszej kategorii mężczyzn: M16;
- nagradzanie zwycięzców klasyfikacji drużynowej;
- informacje na temat przyszłości akcji zBiegiemNatury;
- pokaz filmu „zBiegiemNatury od kuchni”.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda oficjalne zakończenie cyklu Grand Prix, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Zakończenie III GP Poznania.

Ze względu na problemy techniczne spowodowane dużą ilością zgłoszeń w dniu zawodów - klasyfikacje generalne pojawią się w środę w godzinach porannych. Za problemy uprzejmie przepraszamy.

Ukończyłeś tylko 2 lub 3 biegi, a chciałbyś otrzymać pamiątkowy medal? Skontaktuj się z nami!

Do zobaczenia!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni