Poznań i Szczecin pobiegną po raz ostatni

28.02.2024

Poznań i Szczecin pobiegną po raz ostatni

Ostatnie zawody edycji 2023/2024 w Poznaniu i Szczecinie już w najbliższy weekend - 2 i 3 marca! Tego dnia musicie być z nami! To nie tylko okazja do poprawienia swojego wyniku na trasie, przybicia ostatniej w sezonie pobiegowej "piątki", ale także możliwość odebrania pamiątkowego medalu. Wszyscy, który ukończą 3 biegi już w weekend mogą swój medal otrzymać. A tymczasem zachęcamy do zerknięcia na najważniejsze informacje przedstartowe.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Poznań
Biuro zawodów - Poznań
Trasa - Szczecin
Biuro zawodów - Szczecin

Harmonogram - wszystkie biegi

Wręczanie medali

Ze względu na fakt, że medale otrzymujecie za 3 biegi, potrzebujemy chwili weryfikacji, stąd medali nie wręczamy od razu na mecie. Uczestnicy zawodów CITY TRAIL Junior będą mogli odbierać medale po zakończeniu swoich biegów, ale nie wcześniej niż o godz. 10:00 - w specjalnym namiocie, w okolicy którego będzie do dyspozycji podium i tło do pamiątkowych zdjęć. Po medale za ukończenie biegu głównego na 5 km zapraszamy od godz. 11:20. 

W dniu ostatnich zawodów będziemy również wręczać upominki dla Uczestniczek i Uczestników dwóch najmłodszych kategorii CITY TRAIL Junior (kategorie D0 - do 4 lat i D1 - czyli 5-6 lat), w których nie wyłaniamy najszybszych Biegaczek i Biegaczy (nieodebrane upominki będą czekać w Punktach Partnerskich - podobnie, jak medale). Wszystkie pozostałe nagrody (w kategoriach D2, D3, D4, D5 oraz w biegu głównym) będą wręczane w dniu oficjalnego podsumowania. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń znajdziecie TUTAJ.

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior. Nie ma opcji wykupienia karnetów w dniu biegu. 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Piotr Oleszak