Suunto Vertical Week – weź udział w wyzwaniu

03.03.2023

Suunto Vertical Week – weź udział w wyzwaniu

Masz zegarek Suunto? Dołącz i dorzucaj swoje kilometry do polskiej "drużyny". Wyzwanie Suunto Vertical Week trwa do 5 marca. Liczą się wszystkie aktywne kilometry - niezależnie od tego, czy biegasz, chodzisz po górach, czy też na skiturach.

Suunto Vertical Week to nie tylko kolejna akcja. To inspiracja do aktywności na świeżym powietrzu, w naturze, ale także do przekraczania swoich granic, zamieszczania poprzeczki coraz wyżej oraz dążenia do spełniania kolejnych celów niezależnie od poziomu sprawności fizycznej, zaawansowania czy doświadczenia. Brzmi znajomo? No tak, bo dokładnie takie są też nasze cele w CITY TRAIL.

Pamiętaj - możemy motywować się nawzajem do kolejnych aktywności i powalczyć o miano najbardziej sportowego kraju, aby zmierzyć się w walce o to, kto pokona najwięcej przewyższeń. Tradycyjnie po zakończeniu wydarzenia zsumowane zostaną wyniki wszystkich uczestników wyzwania i dowiemy się, który kraj wspiął się najwyżej, a także która dyscyplina sportu cieszyła się największą popularnością.

Aby wziąć udział w światowej edycji Suunto Vertical Week wystarczy otworzyć aplikację Suunto, kliknąć w „dzwoneczek” w górnym prawym rogu ekranu – znajduje się tam powiadomienie nt. Suunto Vertical Week, a następnie wybrać opcję „Dołącz”.

To jeszcze nie wszystko! Udostępniając swoje aktywności sportowe z #verticalweek można wygrać zegarek! Co konkretnie trzeba zrobić? Udostępnić trening z aplikacji Suunto w formie postu na platformie Instagram wybierając odpowiednie zdjęcie z nakładką Suunto oraz zamieszczając odpowiednie oznaczenia @suunto i #verticalweek. Trzy najbardziej inspirujące zostaną nagrodzone zegarkiem Suunto 9 Peak Pro GPS. Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się TUTAJ.