z

Pracujemy nad dobrą formą przed wiosną!

11.03.2013

Już nie możemy doczekać się wiosny! W oczekiwaniu co tydzień spotykamy się … zBiegiemNatury! :) Tym razem na zawodach we Wrocławiu i zajęciach z trenerami w pozostałych miastach. W Bydgoszczy mieliśmy dodatkową atrakcję. Jaką?

Pracujemy nad dobrą formą przed wiosną!

W Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, gdzie organizujemy nasze zawody i spotkania, odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. - Pobiegliśmy na trasę mistrzostw, by poczuć atmosferę, która panuje wśród zawodników wyczynowych na imprezie tej rangi – opowiada Michał Brzeziński, trener Bydgoszcz zBiegiemNatury.

Po zajęciach nasi uczestnicy chętnie zostali, by dopingować trenerkę Bydgoszcz zBiegiemNatury - Olę Brzezińską – startującą w zawodach. Ola zakończyła rywalizację na siódmym miejscu.

Z Bydgoszczy przenieśmy się do Poznania. - W naszych zajęciach od kilku tygodni uczestniczy Justyna Lesman, która startowała w wielu imprezach rangi europejskiej, a także w mistrzostwach świata w biegach przełajowych – mówi Monika Kinowska, trenerka Poznań zBiegiemNatury. - Mimo, że Justyna lata największych sukcesów ma już za sobą z bieganiem nie potrafiła się rozstać. Dlaczego uczestniczy w naszych spotkaniach? Jak sama mówi bieganie w gronie ludzi mających tą samą pasję sprawia największą przyjemność.

W Gdańsku wykonaliśmy serię skipów na jednym z podbiegów, których na trasie Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury nie brakuje. W Olsztynie zaserwowaliśmy sporo ćwiczeń ogólnorozwojowych. -  Te ćwiczenia z wami są świetne. Człowiek nawet nie jest świadomy jakie podstawowe błędy popełnia. Biegać w kółko, każdy potrafi, a tu zawsze można usłyszeć wiele porad i nauczyć się różnych ćwiczeń – takie słowa usłyszałam podczas rozgrzewki od jednego z uczestników. To one dodają nam zapału do pracy – podkreśla Monika Jackiewicz, trenerka Olsztyn zBiegiemNatury.

 

Z kolei w sobotę w Lesie Osobowickim odbyły się piąte już zawody z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Z okazji Dnia Kobiet, który obchodziliśmy dzień wcześniej na mecie Panie otrzymywały piękne żonkile. Na ich twarzach od razu pojawiał się uśmiech!

 - To było bardzo miłe zaskoczenie – mówi Weronika Machowska, trenerka Wrocław zBiegiemNatury. – Warunki na trasie były wymagające, bo mieliśmy sporo błota, ale jak zawsze impreza była bardzo udana. I to nie tylko moja opinia, ale uczestników, którzy często dzielą się z nami swoimi wrażeniami.

Sobotnie zawody zakończyły I edycję zawodów z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Zapraszamy na ceremonię zakończenia, która odbędzie się 27 marca w auli AWF o godzinie 19:00. Niezmiennie będą spotykać się z Wami trenerzy zBiegiemNatury. Weronika Machowska i Jacek Bocian czekają na Was w każdą niedzielę o godzinie 11:00 w Lesie Osobowickim.

A już w najbliższą sobotę spotykamy się na zawodach z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury w Trójmieście, a w niedzielę - w Olsztynie. Do zobaczenia!

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni