Ostatni weekend sezonu przed nami!

24.03.2022

Ostatni weekend sezonu przed nami!

Wrocław i Katowice - to miasta, które zamkną edycję 2021/2022! Ostatnie biegi nie oznaczają końca naszych wydarzeń, bowiem przed nami jeszcze sześć uroczystych gal z rozdaniem medali i nagród oraz ogólnopolski finał edycji - bieg CITY TRAIL Gold w Bydgoszczy! Przypominamy też, że opłaty startowe zebrane w weekend w biurze zawodów przekażemy na zbiórkę dla Ukrainy, prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną. Zapraszamy do przeczytania najważniejszych informacji przedstartowych.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Przypominamy, że aby zostać sklasyfikowanym i otrzymać pamiątkowy medal należy ukończyć minimum trzy biegi. Medal prezentuje się tak:

Medale oraz nagrody będą wręczone na uroczystej ceremonii kończącej cykl. Terminy tych wydarzeń znajdują się w tym newsie, w części dotyczącej konkretnych miast. Więcej informacji o naszych galach zamieściliśmy TUTAJ.

Natomiast 9 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się pierwszy, ogólnopolski finał sezonu – bieg CITY TRAIL Gold. Będzie to rywalizacja osób, które wypełnią nasze minima lub zajmą miejsca I-III w kategoriach wiekowych. Szczegóły znajdziecie w TYM newsie. Dodatkowo w tym samym dniu zorganizujemy bieg towarzszący na 5 km, z zapisami otwartymi dla wszystkich chętnych. Zapisy do CITY TRAIL Gold są dostępne TUTAJ [kliknij]. 

WROCŁAW 

Trasa naszego biegu we Wrocławiu poprowadzona została ścieżkami w Lesie Osobowickim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy boiska leśnego – ok. 150 m od startu i mety - sprawdź lokalizację. Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

Uroczyste podsumowanie sezonu zaplanowaliśmy na 4 kwietnia, w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Uniwersytecka 7/10, Sala 1D). Startujemy o godz. 18:00.

KATOWICE

Nasze biegi w Katowicach odbywają się nad stawami Janina i Barbara. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się w ośrodku Rybaczówka. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

Uroczyste podsumowanie sezonu zaplanowaliśmy na 5 kwietnia, w Uniwersytecie Ekonomicznymw Katowicach (ul. Bogucicka 3, aula w budynku A). Startujemy o godz. 18:00.

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni